Kaymakamdan revizyon

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Hükümet Konağındaki birçok eski uygulamayı kaldırmak için düğmeye bastı.

Kaymakamdan revizyon
banner301
Kaymakam Abban, asansörün binaya gelen herkesin kullanımına açılması talimatı verirken, jeneratörün de tüm binada kullanılacak şekilde ihaleye çıkılarak yenilenmesini istedi.

Çerkezköy Bakış -
Son kararname ile Yalova Vali Yardımcılığı görevinden Çerkezköy Kaymakamlığına atanan Atilla Selami Abban, eski Kaymakam Metin Kubilay döneminde alınan bazı kararları da sonlandırıyor.

“ANLAM VEREMEDİM”

banner287
Gazetemiz Bakış’a açıklama yapan Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Hükümet Konağı binasına geçtiğimiz yıllarda yapılan ve sadece kaymakamlık katının aydınlanması için kullanılan jeneratöre anlam veremediğini kaydetti. Abban, “Jeneratörün sadece kaymakamlık katını aydınlattığını yeni öğrendim. Daha önce görmediğim bir şeyle karşılaştım. Şimdi yeni bir teklif alıp tüm binayı aydınlatacak bir jeneratör alıyoruz.” dedi.

“ASANSÖR HERKESİN KULLANIMINA AÇIK OLMALIDIR”

Kaymakam Abban, “Asansör herkesin kullanımına açık olan bir araçtır. Kısıtlanmasına gerçekten bir anlam veremedim. Binada bulunan asansörün bakımları yapıldıktan sonra hem personelimizin hem de vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan hatipoğlu
Hasan hatipoğlu - 1 yıl Önce

Değerli bakış gazetesi ve Uğur bey kaymakam bey birde tapudaki rüşvet çarkına bir el atsa keşke

İSTANBUL CİTY..
İSTANBUL CİTY.. - 1 yıl Önce

kızılpınar millet caddesi..palmiye konutları asansörleri hergün bozuluyor..denetim yok..

atay
atay - 1 yıl Önce

helal olsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459