Madde bağımlıları mesken tuttu

Maliye lojmanları şu sıralar madde bağımlılarının meskeni haline geldi.

Madde bağımlıları mesken tuttu
banner301
Çerkezköy Bakış - Son zamanlarda ‘Bonzai’ diye tabir edilen uyuşturucu madde kullanımın artması ile beraber, metruk halde bulunan eski Maliye lojmanları şu sıralar madde bağımlılarının meskeni haline geldi. Çevredeki vatandaşlar metruk halde bulunan binanın, içinde madde kullanan şahıslardan dolayı tehlike arz ettiğini söylerken, polis de malum bina ile ilgili tutanak tutarak gerekli yerlere yazılar yazdı.

VATANDAŞ İSYAN EDİYOR

Mimar Sinan Caddesi üzerinde metruk halde bulunan eski Maliye Lojmanları şu günlerde madde bağımlıların vazgeçilmez mekanı haline gelmiş durumda. Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan esnaf, vatandaşlar ve ikamet sakinleri madde kullanımı için gece gündüz lojmanların içine giren şahıslardan tedirgin olduklarını ve bu şahısların çevreye zarar verdiğini söylediler. Vatandaşlar bir an önce metruk halde bulunan binanın gereğinin yapılması için yetkililerin harekete geçmesini istediler.

POLİS HER GÜN MÜDAHALE EDİYOR
banner287

Öte yandan Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri de her gün aldıkları ihbarların ardından eski Maliye Lojmanlarının gereğinin yapılması için ilgili yerlere yazı yazdı.

YETKİLİLER BİR ŞEY YAPSIN

Ayrıca küçük sanayi sitesinde bulunan ve eskiden turşu fabrikası olarak kullanılan metruk binada yine madde bağımlıları tarafından mesken tutulmuştu. Çerkezköy’de metruk halde bulunan birçok bina şu günlerde vatandaşlara korku verirken, yetkililerin bir an önce bu konuda bir şeyler yapması için vatandaşlar ısrarla mücadele veriyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2016, 13:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

bıktık artık bunlardan

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459