Öğe'den itidal çağrısı

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, "Halkımız birbirini kucaklamalıdır. Birbirini germemelidir, birbirine düşmemelidir, birbirlerinin oyunlarına gelmemelidir" diye konuştu.

Öğe'den itidal çağrısı
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, darbeye karşı en güçlü haykırışın Çerkezköy’den yükseldiği belirterek, “Çerkezköy, tarihinin en kalabalık eylemlerine sahip oluyor. Darbeye karşı omuz omuza yürüyoruz. Bu hareket ki vatan için, devlet için, millet için yürüyor. Bu vatan hepimizin vatanı, bölüşürsek var oluruz, bölünürsek yok oluruz.” Diye konuştu.

banner287
İTİDAL ÇAĞRISI
Öğe, tüm vatandaşları provakasyonlara karşı uyararak, itidale davet etti. Art niyetlilerin, vatansever kalabalığın arasına sızarak, provakasyona yönlendirebileceğine vurgu yapan Öğe, sözlerini şöyle sürdürdü: “Halkımız birbirini kucaklamalıdır. Birbirini germemelidir, birbirine düşmemelidir, birbirlerinin oyunlarına gelmemelidir. Oyunun perde arkasına bakmalıdır. Allah ve Resul’ünün yolundan, çizgisinden gitmelidir. Zaten böyle olursa darbeci zinhiyet, oyun yapamaz. Mevla Teâlâ’da buna müsaade etmez. İtidale davet bizden, sükûnet halkımızdan, muvaffakiyet Mevla Teâlâ’dandır.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş sssss
Vatandaş sssss - 2 yıl Önce

Milleti galyana getiren sizin eski belediye başkanımız ali ertem

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459