Öğe: İnşallah belediyeleri alacağız

İlçelere teşekkür ziyaretlerini sürdüren 27. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, İl Başkanı Cüneyt Yüksel’i ziyaret etti. Başkan Yüksel, Öğe’ye çalışmalarından dolayı teşekkür ederken Öğe de yapılacak olan yerel seçimlerde Tekirdağ belediyeciliğine AK kadroları getireceklerini kaydetti.

Çerkezköy Bakış
Öğe: İnşallah belediyeleri alacağız

Çerkezköy Bakış - İL TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ
24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinde Tekirdağ’dan Milletvekili adayı olan Abdullah Öğe, seçimlerin hemen ardından ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretleri düzenledi. Sırasıyla Şarköy, Malkara, Hayrabolu ve Süleymanpaşa ilçe teşkilatlarının ziyaretinin ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

“MİLLETİMİZ CHP BELEDİYELERİNDEN MEMNUN DEĞİL”


İl Teşkilatında İl Başkanı Cüneyt Yüksel’i ziyaret eden Abdullah Öğe, burada İl Yönetiminde bulunan yöneticilerle de sohbet etti.
Öğe, “İlçe Başkanlığı sürecinde ve Milletvekilliği Aday Adaylı ile Adaylığı döneminde desteklerini esirgemeyen İl Başkanımız Cüneyt Yüksel’e teşekkür ediyorum. Bizim davamız belli. Bugün, genel merkezimiz yeniden 6. Sıradan aday olacaksın dese inanın aynı sıradan aynı azimle partimize hizmet ederim. Bu seçimde Tekirdağ’da AK Parti oylarının arttığını görüyoruz. Bu noktada milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sonuna kadar sahip çıkmıştır. İnşallah yine milletimizin teveccühü ile Tekirdağ’daki belediyeleri AK Parti belediyeciliğine kavuşturacağız. Bunu neden her seferinde dile getiriyorum, çünkü seçim çalışmalarında vatandaşlarımın her cümlesinde belediyelerin beceriksiz yönetimi vardı. Bu da milletimizin CHP belediyesinden memnuniyetsizliğini gösteriyor” dedi.

banner287

YÜKSEL: KAPI KAPI GEZDİN, ALLAH RAZI OLSUN


Öğe’nin konuşmasının ardından söz alan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı, Abdullah Öğe’nin seçim çalışmaları kapsamında Tekirdağ’ı karış karış gezdiğini kapı kapı dolaştığını kaydetti. Yüksel, “Allah Abdullah kardeşimizden razı olsun. AK Parti davasına sonuna kadar sahip çıktı. Seçim sürecinde bir gün bile fire vermeden çalıştı. Allah, AK davaya sahip çıkan böyle neferlerimizin, samimi insanlarımızın sayısını arttırsın” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Öğe, İl Teşkilatı üyeleri ile fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
kızılpınar...
kızılpınar... - 8 ay Önce

istanbul city...millet caddesi nin yolunu kimyaparsa ona vericem oy..

baki..
baki.. - 8 ay Önce

kızılpınarda 22000 kişi oy kullandı eğer yollar biterse vahap başkan oy alır ..bitmezse zor..

ahmet
ahmet - 8 ay Önce

bu durumda parklara elveda ranta merhaba dememiz gerekecek

BİZ MEMNUNUZ
BİZ MEMNUNUZ - 8 ay Önce

VAHAP BAŞKAN'LA DEVAM DİYECEĞİZ MEMNUNUZ

Ali İhsan Evrenci
Ali İhsan Evrenci - 8 ay Önce

Atatürk Viyadüğü Yaya kaldırımını
Ne eskisi ne ne yenisi yapıyor İstasyon mahallesi okullar bölgesi
Yaya kaldırımı tek kişilik engelli
Çocuk arabası yaşlı zaten geçemez.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306