Para ile satıldı!

Çerkezköy Kaymakamlığı’na bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılan ve üzerinde ‘para ile satılamaz’ yazısı bulunan 20 torba kömür 200 liraya bir çay ocağına kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından satıldı.

Para ile satıldı!
banner301

Çerkezköy Bakış - Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, her yıl ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen vatandaşlara kışın yakacak sorunu yaşaması için birer ton torba kömür dağıtıyor. Bu kömür ile de vatandaşlar ısınma sorunun karşılamaya çalışıyor.
Üzerinde ‘para ile satılmaz’ yazısı bulunan kömürleri kimliği belirlenemeyen bir kişi BSH kavşağındaki bir çay ocağına getirdi ve çay ocağı sahibi de bu kömürleri çuvalı 10 liradan 200 lira vererek satın aldı.

banner287
Kömürler indirildikten sonra çuvalın üzerinde ‘para ile satılmaz’ yazısını gören çay ocağı sahibi, kömürleri satan kişinin arkasından gitti, ancak bulamadı.

 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafee
Cafee - 10 ay Önce

Bu daha yakaladığınız 1 tanesi.Gidin suriyelilere bakın bakalım kullanan varmı onlar bile bizim halkimiza satiyor. Değerli zabıtalarımız uyuyor tabi hiç bir şeyden haberleri yok anca arabayla gezmeyi biliyorlar.

Coşkun duman
Coşkun duman - 10 ay Önce

Benim ihtiyacım var ama alamıyorum sikortalıyım diye ev kira eşim hasta calışmıyo

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493