Savcı itiraz etti TUTUKLANDILAR

Denetimli Serbest bırakılan 19 rütbeli emniyet personelinden 16’sı itiraz üzerine tutuklandı.

Savcı  itiraz etti TUTUKLANDILAR
banner301
Haber: Uğur Arslan
Çerkezköy Bakış - 19 Temmuz sabahı Saray Emniyet Müdürlüğü’ne Çorlu KOM Grup Amirliği ekiplerince yapılan operasyonda gözaltına alınarak mahkemeye sevk edilen Saray Emniyet Müdürü ve beraberindeki komiser yardımcıları, denetimli serbest kaldıktan sonra savcı itirazı ile yeniden mahkemeye çıktı ve tutuklandı. Öte yandan Tekirdağ genelinde denetimli olarak serbest kalan toplam 19 rütbeli emniyet personelinden 16’sı tutuklandı.

LOJMANLARDA ARAMA YAPILMIŞTI

19 Temmuz günü Saray Emniyet Müdürlüğü’nde FETÖ operasyonu kapsamında Çorlu KOM Grup Amirliği ekiplerince yapılan soruşturma neticesinde Saray İlçe Emniyet Müdürü Mustafa K., Komiser Yardımcısı Metin Ç., çıkarıldıkları mahkemece denetimli olarak serbest bırakılmıştı.
SAVCI İTİRAZI ÜZERİNE YENİDEN YARGILANDILAR
banner287
Denetimli olarak serbest bırakılan Tekirdağ genelinde ki 19 rütbeli Emniyet Personeli Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan itirazın ardından yeniden hakim karşısına çıkarıldı.

TUTUKLANDILAR

İçlerinde Saray İlçe Emniyet Müdürü Mustafa K., ve Komiser Yardımcısı Metin Ç.’nin de bulunduğu 16 rütbeli personel tutuklandı. Hatırlanacağı üzere Çorlu KOM Grup Amirliği ekiplerinin Saray’da yaptıkları operasyon sonunda Mustafa K.’nın evinden çok sayıda suç unsuru kaset, kitap ve pompalı tüfek ile çok sayıda fişek ele geçirilmişti.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306