Sürücülerin kabusu geri döndü

Çerkezköy’de tek yön uygulamasının başlamasının ardından ücretli otopark uygulaması Tek-Park bugün itibariyle tekrar başladı.

Sürücülerin kabusu geri döndü
banner301

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan ve Haziran 2015’den itibaren Atatürk, Öztrak ve Uğur Mumcu Caddelerindeki ceplere park eden araçlardan otopark ücreti almaya başlayan Tek-Park ücretli otopark sistemi uygulamasına, vatandaşların açtığı dava sonrası Tekirdağ Bölge İdare Mahkemesi bu ‘dur’ demişti. Bu kararın ardından Tek-Park çalışmalarını sonlandırırken, Çerkezköy’de bu 3 cadde ile bağlı sokaklarda 19 Haziran itibariyle başlayan tek yön uygulamasıyla birlikte yapılan plan değişikliğiyle Tek-Park tekrar sahaya çıktı ve sürücülerden otopark ücreti almaya başladı.

SIRADA UĞUR MUMCU VE ÖZTRAK CADDELERİ VAR

banner287
Tek-Park’a bağlı çalışanlar Atatürk Caddesindeki ceplere park eden araçlara fiş kesmeye başladı. 10 dakika ücretsiz olarak belirlenen fiyat tarifesinde 10-30 dakika 2 TL, 1 saati 5 TL, 2 saate 6 TL, 3 saati 7 lira ve 4 saati 8 lira olarak araçlara otopark ücreti yansıtıldı.  Önümüzdeki günlerde Öztrak ve Uğur Mumcu Caddelerinde de ücretli otopark sistemine geçileceği öğrenildi. Bu uygulamanın tekrar başlamasına sürücüler tepki gösterdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 14:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ihsan
ali ihsan - 12 ay Önce

Kapaklı yada bekliyoruz. Şimdide sağlı sollu, çift sıra park yapsınlar da görelim.

Hakikat
Hakikat - 12 ay Önce

Ücretler fahiş değil. 10 dk iş için 1 km öteye park ettiğim çok oldu çünkü insanlar sabahtan akşama kadar bırakıyorlar araçlarını. İyi oldu

Ali
Ali - 12 ay Önce

Gayet ıyı oldu Turkiye nin bir cok yerinde var bi zahmet arastırın

Necmi
Necmi - 12 ay Önce

Kaymakam beyden bu haksız otopark ücretini çözmesini istiyoruz

cavon
cavon @Necmi - 12 ay Önce

kaymakam bey ilk olarak trafik şubeyi şehir içi trafik düzenlemeye yollasın,

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 12 ay Önce

alt yapının hazır hale getırılmeden tek yone gecılmesı ve oto park ucret tarıfesı ıkısı de bırbırınden sacma. uygulama berbat tarıfe berbat otesı. yapanların zekalarına hayranlık duymamak elde degıl.

Gariban
Gariban - 12 ay Önce

Yazıktır günahtır trafik sorununu çözemeyenler neden vatandaşa yükleniyor. Herkes işini yapsın yanlış park edenlere de zabıta trafik ceza kesilsin neden herkes ceremesini çeksin

vatandaş
vatandaş - 12 ay Önce

adalette gelinen son nokta !!!

Yurttaş
Yurttaş - 12 ay Önce

Mahkeme kararına aykırı davranıyorlar. Tekrar iptal davası açılır


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306