Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel oldu

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı'na Cüneyt Yüksel getirildi.

Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel oldu
banner301
Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklayan Ahmet Akçay'dan boşalan İl Başkanlığına Cüneyt Yüksel getirildi.

TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILMIŞTI

Ahmet Akçay’ın istifasının ardından AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Harun Karaca, geçtiğimiz hafta Cumartesi günü Tekirdağ’a gelmiş ve temayül yoklaması yapılmıştı.


banner287

YENİ İL BAŞKANI YÜKSEL OLDU

Temayüle giren isimler Ali Gümüş, Recep Erol, Sadık Baş, Mehmet Şık, Eyüp Kanar, Adnan Argan, Cüneyt Yüksel, İlyas Küp ve İrfan Koca dün Ankara’ya gitti. AK Parti Genel Merkezi’nde temayülden çıkan 9 aday mülakata girdi. AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı için temayül yoklamasına giren adaylardan Cüneyt Yüksel, Başbakan Binali Yıldırım ile yaptığı görüşmenin ardından Tekirdağ İl Başkanı oldu.

BAŞARILI İŞLERE İMZA ATTI

Daha önce AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı yapan Cüneyt Yüksel, öncesinde de AK Parti’de belirli kademelerde görev alarak başarılı işlere imza atmıştı. Bir dönem il yönetiminde Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı yapan ve Tekirdağ’da ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak sorunlarını çözmeye çalışan Cüneyt Yüksel daha sonra 30 Mart yerel seçimlerinde Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2016, 14:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Meral Kurul
Meral Kurul - 2 yıl Önce

Tekirdag için hayırlı olur inşAllah. Rabim yolunu açık etsin.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459