Tektaş Çözüm’de

Çözüm Akademi Çerkezköy Kampüs Genel Müdürü Demet Kurucu, Ortaokul ve Lise Müdürlüklerine Yasin Tektaş’ın getirildiğini açıkladı. Tektaş, daha önce Çerkezköy’deki Aksu Fen Mektepleri (AFM) Sağlık Koleji Müdürü olarak görev yapıyordu.

Çerkezköy Bakış
Tektaş Çözüm’de

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün tanınmış eğitimcilerinden Yasin tektaş, artık Çözüm Akademi Çerkezköy Ortaokul ve Lise Müdürü olarak görev yapacak. 2018-19 eğitim ve öğretim yılına hazır olduklarını belirten Çözüm Akademi Çerkezköy Kampüs Genel Müdürü Demet Kurucu “2018-19 Eğitim ve öğretim yılında Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak faaliyetlerine başlayacak olan okulumuzun kampüs çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir. Ambardere bölgesinde bulunacak okulumuz, yalnızca Çerkezköy’ün değil, bölgenin en güçlü en dinamik ve en başarılı kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Okulumuz bu hedefle, eğitim camiasında alanlarının en başarılı isimlerini de her geçen gün bünyesine katıyor.” dedi.

“AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ”

banner287
Çerkezköy’ün en değerli eğitimcilerini bünyelerinde bulundurmanın gururunu yaşadıklarını belirten Kurucu, “Çerkezköy Çözüm Okulları olarak Çerkezköy’ün en değerli eğitimcilerinden biri olan Yasin Tektaş ile Çerkezköy’ümüzün eğitimi için azim ve gayret ile çalışacak olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Çözüm Akademi okulları Ortaokul ve Lise Müdürlüğü görevini yapacak olan Yasin Tektaş’a bir kez daha ailemize hoş geldiniz diyorum.” dedi.
 

“BU AİLENİN PARÇASI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM”

Burada olmaktan mutlu olduğunu belirten Tektaş, “Burada bu kurumda olmaktan çok mutluyum. Siz değerli hocalarımla birlikte geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimi için çok çalışacağız. Buradaki görevimi layıkıyla yapmak için elimden geleni yapacağım. Bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.” dedi.
Serdar Göç

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306