Vali Ceylan ‘02.30’da Çerkezköy’e geldi

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan gece saat 02.30 sıralarında Çerkezköy’e ziyarette bulundu.

Vali Ceylan ‘02.30’da Çerkezköy’e geldi
banner301

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan gece saat 02.30 sıralarında Çerkezköy’e ziyarette bulundu.
ÇERKEZKÖYLÜLERE TEŞEKKÜR ETTİ
Cumhuriyet Meydanı’nda demokrasi nöbetini tutan Çerkezköylülere hitap eden Vali Ceylan darbe girişimine duyarlılıkları nedeniyle Çerkezköylülere teşekkür etti. Yaşabanilecek her hangi bir olumsuzluğa karşı tedbir amaçlı 3.Zırhlı Tugay Komutanlığı’nın giriş-çıkışlarının kapatıldığını belirten Vali Ceylan “Tugay Komutanımız da bizlerle birlikte hareket ediyor. Çerkezköyümüz hem halkıyla hem idarecisiyle hem siyasetçisiyle hem askeri personeliyle devletimizin, hükümetimizin yanındadır. Demokrasimizin arkasındadır.” dedi.
“HERŞEYE HAKİMİZ”

banner287
Vali Ceylan, devlet olarak herşeye hakim olduklarını söyleyerek “Size ihtiyacımız olduğunda sizin bu coşkunuzu, heyecanınızı görmek ve bizlerin yanında olduğunu görmek bizi gururlandırıyor, onurlandırıyor. Size şükranlarımızı arz ediyoruz.” diye konuştu.
“BİZ KONTROL EDECEĞİZ”
Çerkezköylülerden Tugay önünden uzak kalmalarını isteyen Vali Ceylan şunları söyledi: “Siz burada biz de Tugay’ın önünde nöbet tutacağız. Orada bir takım sıkıntılar olmaması için hazır halde olacağız. Her hangi bir problem de yok. Olduğu anda da sizleri oraya çağırırız. Oraya hiç kimse gitmesin. Burayı bırakmayacağız. Biz kontrol edeceğiz. Her şeye hakimiz. Çerkezköy’de Tekirdağ’da Çorlu’da hiçbir problem yok. Her şeyi durdurabilecek kapasiteye sahibiz. Buradan ayrılmak yok.”
DOĞAN “PROVAKASYONLARA GELMEYELİM”
Ak Parti Tekirdağ Milletvekillerinden Metin Akgün, birlik ve beraberlikle darbecilere engel olunduğunu söylerken Ayşe Doğan ise vatandaşları provakasyonlara karşı dikkatli olmalarını istedi. İlçe Teşkilat’nın bilgilendirmesi doğrultusunda hareket edilmesini isteyen Milletvekili Doğan “Her hangi bir yere ayrılmıyoruz, buradayız. Bizlerin dışında yapılan bilgilendirmelere itibar etmeyim. Meydanları boş bırakmayacağız. Birlik ve beraberliğimizi koruyalım” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459