Vali Ceylan Çerkezköy’de muhtarlarla bir araya geldi

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çerkezköy’de muhtarlarla bir araya geldi. Vali Ceylan muhtarlardan mahallerindeki gazileri ve şehit ailelerini ziyaret etmelerini istedi.

Vali Ceylan Çerkezköy’de muhtarlarla bir araya geldi
banner301

Çerkezköy Bakış - İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün genelgesi gereğince, Vali Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan “Muhtarlarla Buluşma Toplantıları”nın Aralık ayı toplantısı Çerkezköy’de düzenlendi.

Toplantıda konuşan Vali Ceylan, “Muhtarlarımızla her ay bir ilçemizde toplantı yapıyoruz. Aralık ayı toplantımızı da Çerkezköy İlçemizde yapmayı planladık. Bu toplantılar sayesinde hem ilçelerde görevli muhtarlarımızla tanışıyoruz hem de sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı bizzat dinleyerek sizlerin görüşlerinizi alıyor, birlikte çözüm üretmeye çalışıyoruz. Mahallelerinizde güvenlikle ilgili bir sorun oluşursa veya şüpheli bir durum olursa emniyet birimleri ve jandarma ile irtibat kurmanızı istiyoruz. Mahallelerinizde ikamet eden şehit ailelerimizi ve gazilerimizi ziyaret etmenizi istiyorum, onlar bizim için çok özel insanlar. Toplantımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Ceylan’ın konuşmasının ardından, muhtarlar söz alarak mahallelerin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Vali Ceylan’a ve yetkililere ilettiler.

Toplantıya Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra; Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, İl Mahalli İdareler Müdürü Aysel Erkmen, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Volkan Torun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Kurtoğlu, İlçe Yazı işleri Müdürü Muhteber Kuralar, kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493