YIKILIYOR…

Madde bağımlılarının mesken tuttuğu alan yıkılıyor.

YIKILIYOR…
banner301
Çerkezköy Bakış - Madde bağımlıların meskeni haline gelen Mimar Sinan Caddesi üzerindeki metruk halde bulunan eski Maliye Lojmanları  yıkılacak.

17 KASIM’DA GÜNDEME GETİRDİK

Uyuşturucu madde kullanan gençlerin mesken tuttuğu ‘Maliye Lojmanları’ hakkında 17 Kasım günü yaptığımız haberin ardından Çerkezköy Kaymakamlığı yetkilileri gerekenin yapılması için düğmeye bastı.

VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ SÖYLEDİK
banner287

Gazetemizde yer alan haberde vatandaşların taleplerini şöyle dile getirmiştik:” “Mimar Sinan Caddesi üzerinde metruk halde bulunan eski Maliye Lojmanları şu günlerde madde bağımlıların vazgeçilmez mekanı haline gelmiş durumda. Mimar Sinan Caddesi üzerinde bulunan esnaf, vatandaşlar ve ikamet sakinleri madde kullanımı için
gece gündüz lojmanların içine giren şahıslardan tedirgin olduklarını ve bu şahısların çevreye zarar verdiğini söylediler. Vatandaşlar bir an önce metruk halde bulunan binanın gereğinin yapılması için yetkililerin harekete geçmesini istediler.”

YIKIMI İÇİN İHALEYE ÇIKILACAK

Haberimizin ardından Çerkezköy Kaymakamlığı yetkililerin Maliye Lojmanlarının yıkımı için yakın zamanda ihaleye çıkılacağını ve yerin tamamen yıkılıp temizleneceğini duyurdular.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306