Zümbül adaylığını açıkladı

Seçim tarihinin henüz açıklanmadığı Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için Çerkezli Oto Lastiğin sahibi Erkan Zümbül, adaylığını düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.

Zümbül adaylığını açıkladı
banner301

Çerkezköy Bakış - Tarih açıklanmasa da adaylar belli oldu. Şuana kadar mevcut Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, Hacıoğulları Baklavaları sahibi Necati Aksu ile Çerkezli Oto Lastiğin sahibi Erkan Zümbül, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı için adaylıklarını açıkladı.
HK Satation’da adaylığını açıklayan Zümbül, esnaf ve sanatkarların toplumun iş hayatına can veren damarlar olduğunu ifade etti.

banner287

“ESNAFA HİZMET İÇİN GÖNÜLLÜYÜM”
Zümbül açıklamasında, “Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde üyesi olan tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odasına kayıtlı olan tüm esnaflarımızın yeni yılını kutlar, bol kazançlı bir yıl dilerim. Esnaf ve Sanatkarların toplumun iş hayatında can veren damarlar olduğunu belirterek gelen teklifler üzerine Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odasına resmen aday olduğumu açıklıyorum. Esnafımıza hizmet etmek için gönüllü olarak çalışmaktayım. Çerkezköy’de 17 yıldır otomotiv sektöründe hizmet vermekteyim. Esnaf ve Sanatkarlar Odasının düzenli kurallarına uyan bir üyesiyim. Ahilik kültürüne göre çıraklıktan ustalığa kadar yetişmiş, usta öğreticilik belgesine sahip biriyim. Bu kurallar içinde çırak ve kalfa mesleki eğitim okullarında meslek sahibi olmalarına vesile olmaktayım. Sanatkarsız bir milletin kalkınmasının mümkün olmadığı bir gerçektir. Ne kadar esnaf ve sanatkarlar varsa hepsine iş bulabilmek için, mevcut işlerinin daha iyi olması için gerekli çalışmaları süratle yerine getirebilmek için aday oldum. Esnaf ve Sanatkarların temsilinde, haklarının korunmasında, geliştirilmesinde çalışmalar yapılmasının yanında, üyelerimizin sorunlarını kendi sorunlarımızdan üstün tutarak, günün her saati hizmet etmeyi görev kabul edeceğim. Tekirdağ’ın en büyük odası olarak yakın zamanda yapılacak olan başkan adayı seçimine tüm esnaflarımızın katılmalarını ve oy kullanmalarını istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 17:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493