Ahşap masaların montajına başlandı

Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor.

Ahşap masaların montajına başlandı
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklarda yer alan Spor aletlerinin bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirirken, Çamlık Parkı’nda ahşap masaların montajına da başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de Pınarça Mahallesi Remzi garip konutlarında kilit taşı yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

MASALARIN MONTAJINA BAŞLANDI

banner287
Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklarda yer alan Spor aletlerinin bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Ekipler Çamlık Parkı’nda ahşap masaların montajına başladı. Yetkililer “Daha yaşanabilir bir Kapaklı için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” dedi.

ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARINA BAŞLANACAK

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de Pınarça Mahallesi Remzi garip konutlarında kilit taşı yol yapım çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarla ilgili bilgi veren yetkililer “Karaağaç Mahallemizde Hicret Camii yanındaki Fırat caddesinde bulunan park alanında çalışmalara başlandı. Çocuk oyun parkı için gerekli alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından oyun gruplarının montajı ve çevre düzenleme çalışmalarına başlanacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306