Akın Yılmaz’dan aday adaylığı sinyali

Yağmur Turizm’in sahibi olan aynı zamanda adı AK Parti Kapaklı Aday Adaylığı için adı anılan Akın Yılmaz geçtiğimiz pazartesi günü çalışanlarına ve yakın dostlarına Kapaklı Pide Land da bir iftar yemeği verdi. Kapaklı Belediye Başkanlığına da aday adayı olduğunu belirten Yılmaz, “zaten geçmiş seçimde de adaydım, bu seçim içinde 4 buçuk senedir çalışıyoruz, resmi başvuruyu henüz yapmadım onu da yaptığımda aday adaylığımı yine böyle büyük bir topluluk önünde açıklayacağım.”dedi.

Akın Yılmaz’dan aday adaylığı sinyali
banner301
ÇerkezköyBakış - Kapaklı Pide Land’da gerçekleşen iftarda Akın Yılmaz, Yağmur Turizm’de çalışan personeli ve yakın dostları bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu iftarda Yılmaz ve eşi Emine Yılmaz misafirlerle yakından ilgilendi.
ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Akın Yılmaz yemeğin ardından misafirleriyle beraber dua etti ve bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Yılmaz bütün misafirlerinin bayramını şimdiden kutlayarak konuşmasına başlayan Akın Yılmaz Kapaklı Belediye Başkan Adayı olup olmayacağı hakkındaki spekülasyonlara “Evet aday adayıyım, zaten geçmiş seçimde de adaydım, bu seçim içinde 4 buçuk senedir çalışıyoruz, resmi başvuruyu henüz yapmadım onu da yaptığımda aday adaylığımı yine böyle büyük bir topluluk önünde açıklayacağım’’ dedi.
“BAYRAMDAN SONRA BAŞVURUYU YAPACAĞIM”
Adaylık başvurusunu bayramdan sonra yapacağını belirten Yılmaz, “Halkın tepkisi aday adaylığıma karşı çok iyi, Kapaklı, Karaağaç ve köylerde neredeyse bütün esnafı, kahvehaneleri gezdim. Bu gezilerimde şunu gördüm halk sadece seçimden seçime meydanlarda olan kişileri değil her zaman sahada olan kişilere destek veriyor. Bende geçen yerel seçimden beri bugüne kadar hep sahada olmanın halkın desteği açısından önem arz ettiğinin bilincimdeyim.” Şeklinde konuştu.


banner287

“HERGÜN 100’ÜN ÜZERİNDE ESNAF ZİYARET ETTİK’’
Kapaklı’nın ilçe olması husussuna da değinen Yılmaz, “Kapaklı’yı gerek ilçe olması gerekse büyükşehir belediyesi olması nedeniyle bilinçlendirdik. Bunu her gün yüzün üzerinde esnaf ziyareti yaparak gerçekleştirdik ve insanlarla birebir görüştük, halkın nabzını tuttuk. Önümüzdeki süreçte eğer aday olursak eksiklerimizi ve düşüncelerini bizzat onlardan dinledik. Halkın bu tutumuna göre yol haritamızı belirleyeceğiz.’’ İfadelerini kullandı.
“İLGİ VE ALAKADAN MEMNUNUZ’’
Yılmaz, gezdikleri yerlerde halkın ilgisinden de memnun kaldıklarını belirtti ve” bunu sosyal medyada paylaştığımız fotolarda da görebiliyorsunuz. Başbakanımızın dediği gibi, insanların gönüllerini fethettiğimiz zaman, gönüllerine girdiğimiz zaman başaramayacağımız şey yok, bizde bu doğrultuda insanların gönlünü kazandık. Tabi bölgeyi de iyi bilmemiz bunda önemli bir etken.’’ Diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 11:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

tam kapaklıya başkan olacak adam!..bu beyefendi geçmişte çerkezköyde 3 ayrı görüşe sahip,3 ayrı belediye başkanı nın çantasını taşıma meziyetine sahip,nev-i şahsına münhasır bir zat tır..tam akp ye uygun bir başkan adayı...

akkapakli
akkapakli - 5 yıl Önce

akin yilmaz adam gibi adamdir. boyle baskan adayi kolay bulunmaz. hep yanimizdaydi. hem gencin hem yaslinin. bize kendi cebini dolduracak degil, adam gibi baskan lazim. oda akin yilmazdir. durmak yok yola devam akin baskan

umel
umel - 5 yıl Önce

akın yılmaz herzaman herkezin yanında olmus bir bey efendidir.insallah rabbim ona baskanlıgı nasip eder

seçmen
seçmen - 5 yıl Önce

allah korusun kapaklı yandı desenize....

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306