Aksözek derslerine Başakşehir Koleji’nde devam edecek

Çerkezköy Tepe İlkokulu’nda görev yapan ve emekliye ayrılan 30 yıllık ilkokul öğretmeni Sinan Aksözek, derslerine 2017-2018 eğitim öğretim yılında Özel Başakşehir Koleji’nde devam edecek.

Aksözek derslerine Başakşehir Koleji’nde devam edecek
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Özel Başakşehir Koleji kurucusu Mustafa Dursun,”Öğrencilerimize en iyi hizmeti vermek için ekip başarısına olan inancımız doğrultusunda Sinan Aksözek öğretmenimizin kurumumuza güç katacağına inanıyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mithat
Mithat - 11 ay Önce

Mesleki hayatım boyunca gördüğüm en başarılı sınıf öğretmenlerinden biridir Sinan bey.Mustafa bey çok isabetli bir karar vermiş olup, inşAllah daha çok yıllar Sinan Aksözek gibi bir değeri eğitim camiasında tutabilir. Allah sağlık sıhhat versin.

Adnan akar
Adnan akar - 11 ay Önce

Örnek bir eğitimci Nurullah narinde öğretmen olduğu dönemde 3 yıl oğlumun sınıf öğretmeniydi çok iyi bir insan kendini mesleğine adamış çok iyi bir eğitimci başarılar hocam

Sedat Parmaksız
Sedat Parmaksız - 4 ay Önce

Bundan yaklaşık 14 sene önce sınıf öğretmenimizdi.Şuan üniversite okuyorum ama Sinan Hocam kadar değerli bir eğitimciyle karşılaşmadım.Vatanına bağlılığı olsun öğrencilere aşıladığı bilgi birikim kültür olsun takdire şayandır.Bende öğretmenlik okuyorum inşAllah bu kutsal mesleği sizin kadar iyi icra edebilirim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306