Akülü sandalyesine kavuştu

Kapaklı Belediyesi tarafından bedensel engelli Ezelhan Güner’e tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.

Akülü sandalyesine kavuştu

Çerkezköy Bakış - Ezelhan Güner’in yeni akülü tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğunu öğrendiğini belirten Başkan İrfan Mandalı, “Kardeşimize hemen yeni sandalye temin ettik. Onun mutluluğu hepimizin mutluluğu oldu.”dedi.

banner287
Akülü tekerlekli sandalye verilen vatandaşın, ailesinin de desteği ile istediği yere gidebilme özgürlüğüne sahip olacağını vurgulayan Başkan İrfan Mandalı, "Bizler belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. İmkânlarımız doğrultusunda engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Bizlerin onlara desteği ile evlerine bağlı kalmayarak sosyalleşme imkanı bulacaklar. Akülü tekerlekli sandalyelerimiz ailelerimizin derdine bir nebze de deva olduysa ne mutlu bizlere. Onları mutlu gördükçe bizler daha da mutlu oluyoruz. Yeni dağıtacağımız sandalyelerle ileri de birçok yardıma muhtaç ailenin de derdine deva olmaya belediye olarak devam edeceğiz'' dedi.
Belediye Başkanı İrfan Mandalı, vatandaşların talepleri doğrultusunda akülü sandalye yardımlarının devam edeceğini söyledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306