Asuman-Sami İkizler çiftine görkemli düğün

Asuman Öztürk-Sami İkizler çifti için Mehmet Elfide Erdegül İlköğretim Okulu bahçesinde düğün töreni düzenledi.

Asuman-Sami İkizler çiftine görkemli düğün
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Sami İkizler düzenlenen görkemli düğünle yaşamını Asuman Öztürk ile birleştirdi. CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile ilçe belediye başkanlarının hazır bulunduğu düğünde genç çiftin nikahını Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı kıydı.

KAPAKLI’DA DÜZENLENDİ

Cumartesi akşamı 20.00-24.00 saatleri arasında düzenlenen düğüne CHP Tekirdağ Milletvekili, TBMM Katip Üyesi Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ ilçe belediye başkanları, CHP Kapaklı İlçe Başkaı Kenan Seçkin, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, CHP İlçe başkanları, İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, özel kurum ve kuruluşların temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, siyasiler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları, esnaslar, Öztürk ve İkizler aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

banner287
MANDALI MUTLULUKLAR DİLEDİ

Genç çiftin aileleri Fatma-Osman Öztürk ile Şerif-Kadriye İkizler çifti misafirleriyke yakından ilgilendiler. Çiftin nikahını Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı kıyarken,  CHP Tekirdağ Milletvekili, TBMM Katip Üyesi Emre Köprülü ile Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak nikah şahittiği yaptı. Başkan Mandalı, Asuman-Sami İkizler çiftine ömür boyu mutluluklar diledi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Nikah sonrasında takı törenine geçildi. Uzun takı töreni sonrasında Asuman-Sami İkizler çifti ile davetliler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459