Bahçelievler’in su sorununa hidroforlu çözüm

Kapaklı Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü tarafından Bahçelievler Mahallesi'ndeki su sorununu çözmek amacıyla yaptırılan yeni hidrofor merkezi inşaatı sürerken, Kapaklı Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü Makine Mühendisi Mehmet Uz hidroforun tüm yıl boyunca devrede kalacağını belirterek, “ Hidrofor merkezini bir hafta içerisinde devreye almayı planlıyoruz.’’ Dedi.

Bahçelievler’in su sorununa hidroforlu çözüm
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Bahçelievler Mahallesi Hoca Ahmet Yasevi Caddesi'ne kurulacak olan hidrofor merkezi çalışmalarında sona geliniyor.
“DAHA VERİMLİ SU DAĞITILACAK’’
Kapaklı Belediyesi Su İşleri Müdürlüğü Makine Mühendisi Mehmet Uz, Bahçelievler Mahallesi’nde yapımı süren hidrofor merkezi hakkında bilgi vererek, “Daha verimli su dağıtılacak olan hidrofor sistemi, 24 saat 365 gün  devrede kalacak şekilde projelendirildi.  Mekanik montajı belediyemiz su işleri çalışanları tarafından yapılacak olan hidrofor merkezinin son olarak pano ve pompasını aldık. Hidrofor inşaatı tamamlandıktan sonra montaj çalışmasını yapıp en kısa sürede hidrofor merkezini aktif hale getireceğiz. Yapımı devam eden hidrofor merkezini ise, bir hafta içerisinde devreye almayı planlıyoruz.’’ diye konuştu.
banner287


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493