Bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor

Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bahçelievler Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi’nde yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor
banner301
“HİZMET GÖTÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İlçede devam eden çalışmalarla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediyesi yetkilileri “Kapaklı merkez ve kırsal mahallelerimizde asfalt, beton ve stabilize yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Merkez mahallelerimizle birlikte eskiden köy olan şimdi mahalle statüsüne geçen yerlere de hızlı bir şekilde hizmet götürüyoruz ve götürmeye de devam edeceğiz. Ekiplerimiz Yanıkağıl Mahallemizde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

“MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK”
banner287

Uzunhacı Mahallesi’nde de yağmur suyu hattı ve dere ıslah çalışmalarının devam ettiğini kaydeden yetkililer “Çalışmalarımızın tamamlanması ile birlikte Mahallemiz daha modern bir görünüme kavuşacak” dedi.

“YAĞMUR SUYU HATTI YAPILIYOR”

Kapaklı otogar bağlantı yoluna yağmur suyu hattı yapım çalışmalarının da başladığını kaydeden yetkililer “Çalışmaların tamamlanması ile birlikte yolumuzda asfalt yol yapım çalışmalarına başlıyoruz. Karlı Mahallemizde asfalt yol yapım çalışmaları devam ediyor. İlçemize bağlanan tüm mahallelerimizin bağlantı yollarını asfaltlayarak yeniliyoruz. Prestij konutlarındaki parkımızın zeminlerinde kilit taşı döşeme çalışmaları başladı. Parkımızda ağaçlandırma ve çevre düzenlemeleri çalışmaları ile birlikte vatandaşlarımızın çocukları ile birlikte vakit geçirebilecekleri bir alanı hizmete açacağız” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306