Başakşehir idarecilerinden Mandalı’ya ziyaret

Başakşehir Koleji Müdürü Demet Kurucu ve beraberindeki heyet 2016-2017 eğitim öğretim yılı öncesinde Kapaklı Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile bir araya geldi.

Başakşehir idarecilerinden Mandalı’ya ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Beraberindeki heyet ile birlikte Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret eden Başakşehir Koleji Müdürü Demet Kurucu, eğitim konusunda Başkan ile fikir alışverişinde bulundu. Önümüzdeki hafta bir tanıtım toplantısı düzenleyeceklerini belirten Demet Kurucu, eğitime katkılarından dolayı Başkan İrfan Mandalı’ta teşekkür etti.

EĞİTİM GÖRÜŞÜLDÜ

banner287
Ziyarette Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın eğitim konusundaki görüş ve önerilerinden faydalanarak eğitimin en üst düzeye çıkartılması konusunda görüşlerini alan Demet Kurucu ve beraberindeki heyet, eğitim konusunda belediye başkanı ile fikir alışverişinde bulundu.

“EĞİTİME DESTEĞİMİZİ ESİRGEMEYECEĞİZ”

Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da eğitime desteğini esirgemeyeceğini ifade eden Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, okul idarecilerinin önümüzdeki hafta belediye meclis salonunda bir tanıtım yapıp belediye çalışanlarını ve kent konseyini de davet edebileceğini söyledi. Önümüzdeki hafta böyle bir program düzenleyeceklerini belirten Demet Kurucu ve beraberindeki heyet de eğitime katkılarından dolayı Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’ya teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306