Başkan Albayrak ziyaretler gerçekleştirdi, çalışmaları inceledi

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, mesaisinin büyük bir bölümünü Kapaklı’da geçirdi ve Kaymakam Mehmet Yüzer’i ziyaret edip, ilçedeki çalışmaları denetledi.

Başkan Albayrak ziyaretler gerçekleştirdi, çalışmaları inceledi

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, beraberindeki Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ile birlikte Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer’i makamında ziyaret etti.Kapaklı ilçesinde gerçekleştirilen yatırımların ele alındığı ziyarette, çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Mehmet Yüzer, Başkan Albayrak'a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken Başkan Kadir Albayrak ise, Kaymakam Yüzer’e konukseverliğinden dolayı teşekkür etti.
 

banner287
KAPAKLI KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI YERİNDE İNCELENDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ardından başkan Mandalı ile birlikte Kapaklı’da yapımı devam eden Kültür Merkezi proje çalışmalarını yerinde inceledi. Ardından ise Albayrak ve Mandalı, Kapaklı ilçesindeki Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Akın Yılmaz, Mustafa Çetin, Bülent Eres ve Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Erkan'ı ziyaret etti. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı S.S. 41 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerini de ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306