Başvurular başladı

Kapaklı Belediyesi Kültür Sanat Kursları ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Şube Müdürlüğü, Meslek Edindirme Kursları kapsamında 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde 13 branşta kurs açacak. Kurs başvuruları bugün başlayacak ve 6 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Başvurular başladı
banner301

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi işbirliği ile düzenleyeceği Kültür ve Sanat Kursların kayıtlarının 20 Eylül Çarşamba günü başlayacağını ve 6 Ekim Cuma günü sona ereceğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımız 20 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Kapaklı Belediyesi Mavi Masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirler. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımızdan kurslara kayıt için istenen belgeler Kurs Başvuru Formu (Mavi Masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden temin edilecek ) ve Kimlik Fotokopileri yeterli olacak'' dedi.
 

banner287
KURSLAR 16 EKİM’DE BAŞLAYACAK

Kültür Sanat ve Meslek Edindirme kurslarının 16 Ekim tarihinde başlayacağını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Düzenlenecek olan İşaret dili, İngilizce, Diksiyon, Ebru, Takı Tasarımı, Satranç, Tiyatro, Fotoğrafçılık, Basit Nakış ve İğne Teknikleri, Folklor, Türk Halk Müziği, Gitar ve Rölyef kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımız 20 Eylül çarşamba gününden itibaren kayıtlarını Mavi masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yaptırabilirler. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Şube Müdürlüğü Meslek Edindirme Kursları kapsamında 13 branşta açacağımız kültür ve sanat kurslarımıza tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306