Başvurular sürüyor

Kapaklı’da faaliyet gösteren Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği (SATİVES) İle Kapaklı Halk Eğitim Merkezi İşbirliğinde düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu başladı.

Başvurular sürüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Yılın ilk dönem kursunun 25 kursiyerin katılımıyla başladığını SATİVES Derneği Başkanı Erol Buz, “Kapaklı Halk Eğitim Merkezi İşbirliğinde Düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu için kayıtların devam ediyor. Bu yıl kurslarımızı dönemlere ayırdık. 6 Şubat 2017 tarihinde 25 kursiyerin katılımıyla 1. dönem kursu başladı. 16 Şubat 2017 tarihinde 2. dönem, 20 Şubat 2017 tarihinde ise 3. dönem kursiyerlerimiz eğitime başlayacak. Diğer dönemler için ise kayıtlarımız devam ediyor. Kurslara katılmak isteyenler Kimlik Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve Sigorta Giriş Belgesi ile Cumhuriyet Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi No:4 adresinde bulunan Erbuz İnşaat’a başvurularını yapabilirler.”dedi.

banner287
52 KURSİYER BELGE ALMIŞTI

Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği, Geçen yıl da Kapaklı Halk Eğitim Merkezi İşbirliğinde İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu düzenlemiş ve 54 kursiyeri Mesleki yeterlilik Belgesi sahibi yapmıştı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459