Belediye ekibi Sosyal Medya Çalıştayı’na katıldı

Sosyal Belediyeler Akademisi (SOBA) tarafından 12-13 Kasım tarihlerinde Edremit’te Sosyal Medya Çalıştayı düzenlendi.

Belediye ekibi Sosyal Medya Çalıştayı’na katıldı
banner301
Sosyal Belediyeler Akademisi (SOBA) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Sosyal Medya Çalıştayı’nda Türkiye’nin belediyeleri bir araya geldi. 12-13 Kasım tarihlerinde Edremit'te düzenlenen çalıştaya Kapaklı Belediyesi Sosyal Medya ekibi de katıldı.

Çerkezköy Bakış -
Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde bu yıl ilk kez düzenlenen çalıştaya Kapaklı Belediyesi Sosyal Medya ekibi de dahil olmak üzere sosyal medyayı aktif kullanan 32 belediyenin temsilcileri  katıldı. Çalıştayda sosyal medya alanında uzman kişiler ve sosyal medya fenomenleri tarafından eğitimler verildi.

KATILIM BELGESİ VE HEDİYE VERİLDİ
banner287

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki’nin de hazır bulunduğu çalıştayda konuşmaların ardından katılımcılara ve konuşmacılara katılım belgeleri ile çeşitli hediyeler verildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çalıştayın açılış programının ardından, cep telefonu ile selfie çekti.

TANITIM TURU DÜZENLENDİ

Çalıştayla ilgili açıklama yapan Edremit Belediyesi Sosyal Medya Sorumlusu Okay Önder, “Sosyal medyayı aktif kullanan CHP’li belediyelerin dahil olduğu bir çalıştay gerçekleştiriyoruz. Amacımız, sosyal medyayı aktif kullanmayan belediyeleri aktif hale getirmek. Sosyal medyada hiç var olmayan belediyeleri de bu alana sokmak için uğraşıyoruz. Bugün Edremit’te misafir ettiğimiz ülke çapından 32 belediyemiz burada bulunuyor. İstanbul’dan, Ankara’dan, Akdeniz’den, Marmara’dan bir çok belediye görevlisi geldi. Alanında uzman 3 misafirimiz bizlere, sosyal medyanın kurumsal kimliği strateji planlaması ve tanıtım çalışmalarıyla ilgili sunumlar yapıyor. Aramızda bulunan 3 belediyenin yetkilisi de çalışma yöntemleriyle alakalı sunum yapıyor. Belediyeler arası koordinasyonu bu şekilde sağlıyoruz” dedi. Çalıştayın ardından katılımcılar için bölge tanıtım turu da düzenlendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306