Belediyeyi denetleyecekler

Kapaklı Belediye Meclisi tarafından seçilen Denetim Komisyonu çalışmalara başladı. Komisyon, 13 müdürlüğün tüm evraklarının inceleyecek.

Belediyeyi denetleyecekler
banner301
Çerkezköy Bakış - 5393 Sayılı Belediye Kanunun 25. maddesine göre belediyenin bir önceki yıl gelir ve giderleri ile hesap ve işlemlerinin denetimi için Kapaklı Belediye Meclisi tarafından seçilen Denetim Komisyonu çalışmalara başladı.Kapaklı Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Ocak ayı toplantısında yapılan seçimde Kapaklı Belediyesi Denetim Kurulu’na seçilen CHP’li meclis üyeleri Mustafa Serat, Muzaffer Yıldıran ve Ender Dubaz, AK Partili meclis üyesi Ufuk Bayraktar ve Metin Kanat meclis toplantısının ardından incelemelere başladı.
banner287
NİSAN AYI TOPLANTISINDA GÖRÜŞÜLECEK
Kapaklı Belediyesi toplantı salonunda yapılan ve yaklaşık 10 gündür devam eden komisyon çalışmaları  45 iş günü süreceği ve 31 Mart tarihinde raporlaştırılacağı ifade edildi. Denetimler sonunda oluşturulan raporun 3 Nisan Pazartesi günü yapılacak Kapaklı Belediye Meclisi nisan ayı toplantısında görüşüleceği ifade edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
gonullerın baskanı
gonullerın baskanı - 1 yıl Önce

yapılan onca yolsuzlugun farkında olup da farkında degılmıs gıbı daha onceden kendılerı tarafından yapılan ıslerın kontrollerını yıne kendılerının yapması yontemı ve bunun adına denetım denılmesı akıl tutulması degıl de nedır a dostlar?

ayhan
ayhan @gonullerın baskanı - 1 yıl Önce

Yolsuzluk varsa bu konuda bilgin varsa savcıya gitmiyorsan sende suç ortağısın. klavyeden iftira atarak olmuyor o işler.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306