Bilirkişiler belirlendi

Kapaklı Belediyesi Haziran ayı olağan meclisi önceki gün toplandı.

Bilirkişiler belirlendi
banner301

Toplantıda Karlı, Pınarça ve Uzunhacı Mahallelerinde ikamet eden ve bilirkişi vasfına haiz 6’şar kişinin Tekirdağ İli Kadastro Müdürlüğünde görevlendirilmesi konusu görüşülerek bilirkişiler belirlendi.

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis toplantısı önceki gün İrfan Mandalı Başkanlığında yapıldı. Gündemin 3. maddesinde yer alan  Karlı, Pınarça ve Uzunhacı Mahallelerinde ikamet eden ve  bilirkişi vasfına haiz  6’şar kişinin Tekirdağ İli Kadastro Müdürlüğünde  görevlendirilmesi  konusu görüşüldü.  Yapılan oylama sonucunda Karlı Mahallesi'nden Bahri Başaran, Vasvi Güler, Nureddin Orhun, Necmi Tosun, Kadri Karlı, Ertan Arıkan; Pınarça Mahallesi'nden: Hüseyin Boğa, Erkan Ulusoy, İsmet Yılmaz, Kadir Aslan, Tamer Diril, Nejdet Ayvaz; Uzunhacı Mahallesi'nden: Erkan Göç, Tahsin Çoban, Kerameddin Gürel, Mümin Burak, Nadir Arslantaş ve Ercüment Güner'in Tekirdağ İli Kadastro Müdürlüğünde  bilirkişi olarak görevlendirilmesi  oybirliği ile kabul edildi.
 

OYBİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

4. Maddede yer alan Fatih Mahallesi 737 ada 5 nolu parsel tamamı 1200 metrekare arsada bulunan93 metrekarelik belediye hissesinin hissedarına satılması oybirliği ile kabul edildi.
 

banner287
İMAR KOMİSYONUNA SEVK EDİLDİ

Toplantı 5,6 ve 7. gündem maddelerinde yer alan Cumhuriyet Mahallesi 1890 ada 11 ve 12 nolu parsellere,Cumhuriyet Mahallesi 869 ada 3,4 ve 5 nolu parsellere; Cumhuriyet Mahallesi 105 nolu adaya ait 1/1000 ölçekli  revizyon uygulama imar planı değişikliği konuları oybirliği ile İmar Komisyonuna havale edildi.
 

HİSSEDARLARINA SATILACAK

Belediye hisselerinin hissedarına satışını  öngören  8,9 ve 10. gündem maddeleri  meclis üyelerinin onayına sunuldu. Buna göre  İnönü Mahallesi 935 ada 7 nolu parsel içerisinde 48, Pınarça Mahallesi 211 ada 11 nolu parselde 40, Karaağaç Mahallesi 344 ada, 6 nolu parselde 111, 40 metrekarelik belediye hisselerinin hissedarlarına satılması oy birliği ile kabul edildi.
 

2. OTURUM CUMA GÜNÜ

11.  gündem maddesinde yer alan katı atık toplama ve nakli, kent temizliği hizmet alımı ile ilgili ihale oluru oy birliği ile bütçe komisyonuna sevk edildi.  Gündemin kalan 12 ve 13. maddeleri ile bütçe komisyonuna havale edilen konuların  görüşüleceği  meclis  2. oturumunun  Cuma günü yapılmasına karar verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459