Çalkın ve Dadaş’ı kabirleri başında andılar

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde şehit düşen Emrah Çalkın ve Tunceli’de terhisine 40 gün kala şehit olan Kadir Dadaş’ın kabirleri başında tören düzenlendi.

Çalkın ve Dadaş’ı kabirleri başında andılar
banner301

Çerkezköy Bakış - 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehitlikte düzenlenen törene Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Sahir Uzun, Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Fevzi Bayram, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin, MHP Kapaklı İlçe Başkanı İsmail Türker, TSD Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan, Kapaklı İlçe Müftüsü İsa Aktaş, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Gaziler, Muhtarlar ve Şehit aileleri katıldı.
 

KARANFİL BIRAKTILAR

banner287
Karaağaç Mahallesi Fatih Mezarlığı’nda bulunan şehitliği ziyaret eden Kapaklı Protokolü, şehit ailelerine karanfil dağıttıktan sonra şehitlerimizin kabirleri başına dua ettiler.
 

ŞEHİT AİLELERİ İLE SOHBET ETTİ

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, töreninin ardından şehit aileleri ile tek tek ilgilenerek sohbet etti. Bir ihtiyaçlarının olması halinde Kaymakamlığın kapısının her zaman açık olduğunu hatırlatan Yüzer, şehitlerimize Allah’tan rahmet diledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2017, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459