Can-Adalı ailelerinin mutlu günü

Arzu Can-Aydın Adalı çifti için Kapaklı Ali İhsan Mandalı Düğün Salonu’nda düğün töreni düzenlendi.

Can-Adalı ailelerinin mutlu günü
banner301
Çerkezköy Bakış - Pınarça Mahallesi’nin tanınmış ailelerinden, Pınarça 71 Nolu Minübüscüler Kooperatif Başkanı Aydın Adalı yaşamını Arzu Can ile birleştirerek dünya evine girdi. Kapaklı Ali İhsan Mandalı Düğün Salonu’nda düzenlenen düğüne katılım yoğun olurken davetliler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİLER

banner287
Pazar günü düzenlenen düğüne Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, kooperastif başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Pınarça Mahalle Muhtarı Özcan Bozkaya, Pınarça Mahallesi eski Muhtarı İlhami Özkan, Çerkezköy ve Kapaklı mahalle muhtarları, kurum ve kuruluşların temsilcileri, Can ve Adalı ailerinin yanısıra çok sayıda davetli katıldı. Çiftin aileleri Fatma-Salim Can çifti ile Saim-Sevim Adalı çifti misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Arzu-Aydın çifti alkışlar eşliğinde sahneye geldi. İlk dansın ardından düğün pastası kesilerek davetlilere ikram edildi. Takı töreni sonrasında Arzu-Aydın Adalı çifti ile davetliler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454