CHP’liler kabul etmedi

Kapaklı Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısının ikinci oturumu dün yapıldı.

CHP’liler kabul etmedi
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısının ikinci oturumu dün yapıldı. Komisyon raporlarının onaylandığı toplantıda  AK Partili meclis üyelerinin içkili mekanların şehir dışında bir yere taşınması ile ilgili önergesini CHP’li meclis üyeleri kabul etmeyince önerge CHP’li meclis üyelerinin oy çokluğu ile geçildi.

İÇKİLİ MEKANLAR TAŞINMAYACAK

Açılış ve yoklamanın ardından meclise AK Partili meclis üyelerinin önerisi ile başlanıldı.  AK Partili meclis üyelerinin içkili yerlerin şehir dışına taşınması ve bir yerde bulunmasına önergesine CHP’li meclis üyeleri katılmadı. Konu ile ilgili konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, içkili mekanların da vatandaşların ekmek teknesi olduğunu ve bu mekanlara pavyon diye  adlandırılmasının yanlış olduğunu söyledi. Şehrin içinde alkollü mekanların olabileceğinin söylenmesi üzerine CHP’li meclis üyeleri şehir içinde alkollü mekanların bulunmasını oy çokluğu ile kabul etti.

banner287
OY ÇOKLUĞU İLE KABUL EDİLDİ

Mecliste bir diğer önerge ise İsmetpaşa Mahallesi numara 60’ın içkili mekan krokisine alınması görüşüldü. Önergeye AK Parti Grubu’ndan ret oyu çıkarken, CHP’lilerin oy çokluğu ile öneri kabul edildi.

KOMİSYONLAR KARARA BAĞLANDI

Son olarak meclisin ikinci oturumuna havale edilen İmar ve Plan Bütçe komisyonu kararları karara bağlandı ve oy çokluğu ile kararlar kabul edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
şevket eyüpoğlu
şevket eyüpoğlu - 2 yıl Önce

Akp taraftarı değilim ama ahlakı ve saygı görüş olarakta bencede içkili mekanlar şehir dışına alınmalı.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459