Emlakçılar kahvaltıda buluştu

Kapaklı Emlakçılar Derneği Yönetimi, emlakçılara yönelik bir kahvaltı programı düzenledi.

Emlakçılar kahvaltıda buluştu
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Emlakçılar Derneği yönetim kurulu ve dernek üyeleri düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Kapaklı Şanlıurfa İskender’de düzenlenen kahvaltı sonunda dernek başkanı Kemal Özel tarafından üyelere bayrak ve flama hediye edildi.

ÖZEL TEŞEKKÜR ETTİ

Kahvaltı sonrasında Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel bir değerlendirmede bulundu. Kahvaltıdan sonra açıklama yapan Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel, “Ülke olarak birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan bu günlerde bizleri kırmayarak programa katıldığınız için teşekkür ediyor, hoş geldiniz diliyorum. Son zamanlarda yaşanan elim terör olaylarında hayatını kaybeden emniyet personeline ve askerlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum.” dedi.

GÜZEL BİR YIL TEMENNİ ETTİ

Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel, 2016 yılında yaşanan olumsuzluklardan sektör olarak en çok gayrimenkul sektörünün etkilendiğini ifade ederek, 2017 yılının bu tür sıkıntıların yaşanmadığı güzel bir yıl olması temennisinde bulundu.“SORUNLARIMIZI İLETTİK”
banner287

Dernek olarak kuruldukları yıldan bu yana emlakçıların sıkıntılarına bir nebze olsun yardımcı olmak ve meslektaşlarının yaşadığı sıkıntıları en aza indirmek amacıyla hareket ettiklerini belirten Kemal Özel, tapu dairesinde yaşanan personel eksikliklerini ilgili kurumlara ilettiklerini ifade etti. Özel, “Kapaklı ilçe olduktan sonra tapu dairesine kavuştu. Fakat ilk yıllarda personel eksikliğinden dolayı işlemlerimizin süresi uzuyordu. Dernek yönetimi olarak kaymakamlık ve siyasi parti temsilcileri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda personel sayısının artırımı gerçekleşmiştir.” dedi.

 “PERSONEL SAYISI ARTTI”

Müşterilerin en kısa sürede tapusunu alması ve huzurlu bir şekilde işlerini halledebilmesinin emlakçılara olan güvenleri açısından çok önemli olduğunu vurgulayan Özel, “Dernek yönetimi olarak girişimlerimiz sonucunda Tapu dairesindeki personel sayısı 15’e yükselmiştir.” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ SES GETİRECEK”

Kapaklı Emlakçılar Derneği Başkanı Kemal Özel, sektör olarak Kapaklı ticaretine her zaman artı değer kattıklarını ve ilçenin kalkınmasında öncü olduklarını ifade ederek dernek üyelerinin sadece satışa değil kiralamalara da önem vermesini istedi. Dernek olurken büyük sıkıntılarının vergiye tabii olmayan kişilerle yaptıkları mücadele olduğunu ifade eden Özel, “Birlik ve beraberlik ile bunu aşacağımızı düşünüyorum. Yakın zamanda dernek olarak ses getirecek önemli çalışmalarımız olacak.” dedi.

HEDİYE VERİLDİ

2017 yılının başarılı ve bol ticaretli bir yıl olmasını temenni eden Kemal Özel, dernek üyelerine bayrak ve flama hediye etti. Dernek üyelerinden İshan Şukla tarafından da yaptığı çalışmalardan dolayı Dernek Başkanı Kemal Özel’e plaket takdim edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459