Erbay Caddesi asfaltlanıyor

Yol yapım çalışmalarına hız veren Kapaklı Belediyesi, birçok cadde ve sokakta sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Erbay Caddesi asfaltlanıyor
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kapaklı Belediyesi alt yapı çalışmaları tamamlanan sokak ve caddeler de beton ve asfalt yol yapım çalışmalarına hızlandırdı.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Kapaklı Belediyesi tarafından yapılan ihaleyi kazanan Yol Fen İnşaat Asfalt firması, tarafından başlanan asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor. Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Caddesi'nde başlayan asfalt yapım ve onarım çalışmaları Turgut Özal Caddesi ve İnönü Mahallesi'nde Gaziosmanpaşa Caddesi Cumhuriyet Caddesi 77. Sokak, Vatan Caddesi ve Aynur Caddesi'nde tamamlandı. Asfalt yol yapım çalışmaları şu an Atatürk Mahallesi Erbay Caddesi'nde devam ediyor.
banner287
YOLLAR GÜZELLEŞTİRİLİYOR      
Asfalt yapım çalışmaları hakkında ise Kapaklı Belediyesi Fen İşleri İnşaat Mühendisi Necmi Ölke şunları ifade etti: " Asfalt yol yapım çalışmaları Erbay Caddesi'nde tüm hızıyla sürüyor. Sıcak asfalt dökülmeden önce yolda bordür taşı yapım çalışması tamamlandı. Kot alınarak greyder ile tesviyelenen yola  kamyonla gelen sıcak asfalt finişerle seriliyor. Daha sonra ise yol sıkıştırılarak düzleme işlemleri yapılıyor. Yol yapım çalışmalarımız aralıksız devam edecektir".dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493