Gümüşhacıköylüler dernek lokali açıldı

Kapaklı Gümüşhacıköylüler Dernek Lokali, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Gümüşhacıköylüler dernek lokali açıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Açılışa, Belediye Başkanı İrfan Mandalı, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Öktem, Kapaklı Belediye Meclisi Üyesi Muzaffer Yıldıran, CHP Kapaklı Kadın Kolları Başkanı Meliha Özgün Bora, Kapaklı Gümüşhacıköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Belediye Meclis Üyesi Turan Çakan, Kapaklı Sakatlar Derneği Başkanı Hayati Çakan ve vatandaşlar katıldı.
Açılışta konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, üyelerin özverili çalışması ve aidatlarını zamanında ödemesi halinde dernekçiliğin kolay olacağını belirterek, “Dernekleri kurmak kolaydır ancak yürütülmeleri o derece kolay olmamaktadır. Bunu kolay hale getirmek için üyelerin aidatlarını günü geldiğinde ödemesi gerekmektedir” dedi.

banner287
“DERNEKÇİLİK ÖNEMLİ”

Dernekçiliğin önemli olduğunu belirten Mandalı, “Sizlerin bir arada aynı duygularla ve aynı kültür etrafından toplanmış olmanız çok güzel bir durum. Bu birlik beraberlik ancak azda olsa fedakarlıkla ve özveri ile devam edebilir. Bunun için aidatlarınızı zamanında ödeyerek yönetimde bulunan arkadaşlarıma en güzel yardımı yapmış olursunuz.” dedi.
Mandalı’nın konuşmasından sonra lokalin açılış kurdelesi İl Başkanı Recep Öktem, Dernek Başkanı Turan Çakan ve Başkan Mandalı tarafından kesildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306