Gürbüz, Kunduz Yaylası şenliklerine katıldı

Kapaklı Kaymakamı M.Gürbüz, Samsun’un Vezirköprü ilçesi Kunduz Yaylası’nda her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kunduz Yayla Şenlikleri’ne katıldı.

Gürbüz, Kunduz Yaylası şenliklerine katıldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Samsun’un Vezirköprü ilçesi Kunduz Yaylası’nda düzenlenen geneneksel Kunduz Yayla Şenlikleri görkemli geçti.
19’UNCUSU DÜZENLENDİ
Buyıl 19’uncusu düzenlenen Kunduz Yaylası Şenlikleri’ne hem yurt içi hem de yurt dışından çok sayıda Samsunlu katılırken bol bol hasret giderdiler.
banner287
KAPAKLI VE ÇERKEZKÖY’DEN KATILIM OLDU
Sosyal ve kültürel etkinlikler kapsamında düzenlenen şenliğe Kapaklı ve Çerkezköy’den de katılım sağlandı. Devlet eski Bakanı Kürşat Tüzmen’in yanısıra belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, Kapaklı Kaymakamı M.Ali Gürbüz, SATİVES Başkanı Erol Buz, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları ile Kapaklı ve Çerkezköy’de ikamet eden çok sayıda Samsunlu şenlikleri yerinden takip etti.
GÜREŞLER OLDUKÇA ÇEKİŞMELİ GEÇTİ
Yöre halkının bir araya geldiği şenlikte çeşitli organizasyonlar düzenlendi. Sanatçılar yöresel eserlerle katılımcılara neşeli vakit geçirirken şenlikler kapsamında düzenlenen yağlı güreşler ise büyük çekişmeye sahne oldu. Yoğun bir katılımla düzenlenen şenlikler katılımcılardan tam not aldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306