Hamsi şölenine davet

Kapaklı Ordulular Derneği Başkanı Murat Soytürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, 26 Şubat pazar günü yapacakları 4. Geleneksel Hamsi Şölenine Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı davet ettiler.

Hamsi şölenine davet
banner301
HERKES DAVETLİ

Şöleni, Kapaklı Ordulular Derneği önünde 26 Şubat pazar günü 12.30-17.00 saatleri arasında yapacaklarını ve etkinliğe sadece Karadenizlileri değil, tüm vatandaşları davet ettiklerini dile getiren Kapaklı Ordulular Dernek  Başkanı Murat Soytürk , “Biz Karadenizimizin sofrasını, hamsisini, sıcaklığını herkese açmak, ekmeğimizi, yemeğimizi herkesle paylaşmak adına bu yıl şölenimizin 4.sünü Kapaklı'da düzenlemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz; her yıl olduğu gibi bu yıl da barış, huzur ve beraberlik. Sadece Karadenizlileri değil, Kapaklı 'da  yaşayan tüm vatandaşlarımızı bu güzel şölenimize bekliyoruz” diye konuştu.
banner287

TEŞEKKÜR ETTİ

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,  ziyarette yaptığı konuşmasında ''Öncelikle ziyaretiniz ve davetiniz için çok teşekkür ediyorum. Bende sizlerin huzurunda tüm halkımızı bu anlamlı ve güzel etkinliğimize davet ediyorum. Bu güzel etkinlikte siz değerli Ordulu kardeşlerimiz ile bir arada olmaktan bende ayrı mutluluk duyacağım. Şenliğimizin düzenlenmesinde emeği geçen katkıda bulunan herkese de ayrıca teşekkür ediyorum. '' dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459