İftar sofrası Yanıkağıl’da kuruldu

Kapaklı Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar yemeklerinin dördüncü durağı Yanıkağıl Mahallesi oldu.

İftar sofrası Yanıkağıl’da kuruldu
banner301

İftarın ardından ise Ramazan eğlencesi düzenlendi.

Çerkezköy Bakış - Mahallede kurulan sokak iftarına Belediye Başkanı İrfan Mandalı, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile mahalle sakinleri katıldı. Okunan ezanın ardından oruçlar açıldı.
Yemek duasının okunmasının ardından konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Bu mübarek Ramazan ayında kurmuş olduğumuz iftar sofralarımıza katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Biz sizlerle birlikte büyük bir aileyiz. Hayat akıp geçiyor ve seneler çabuk geçiyor. Allah sağlık verdiği müddetçe iftarlarımızı birlikte yapmaya rabbim bize nasip etsin. Tabi geçen yıl aramızda olup da bu yıl aramızda olamayan hemşerilerimizde vardır. Allah onlara da rahmet eylesin, mekanları cennet olsun” dedi.
 

banner287
İFTAR PROGRAMI VE RAMAZAN EĞLENCELERİ DEVAM EDECEK

Başkan Mandalı, konuşmasını şöyle sürdürdü, “Kapaklımız da et ile tırnak gibi olmuş tüm mahallelerimizde kardeşçe, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamanın mutluluğunu ve huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Allah bu beraberliğimizi bozmasın, hep birlikte, çoluğumuzla çocuğumuzla, sevdiklerimiz ile yaşamayı nasip etsin. İftar programlarımız ve Ramazan etkinliklerimiz 20 Haziran Salı günü Recep Güven Parkımız, 21 Haziran Çarşamba Kadir Gecesi Pınarça Mahallemiz ve 22 Haziran Cuma günü de Karaağaç mahallemiz ile vatandaşlarımız ile birlikte olmaya devam edeceğiz.'' dedi.
Başkan Mandalı’ın konuşmasının ardından sahnelenen Ramazan eğlenceleri ile mahalle sakinleri ne keyifli bir akşam geçirdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306