İlk mahalle iftarı verildi

Kapaklı Belediyesi tarafından verilen mahalle iftarlarını ilki Uzunhacı Mahallesinde verildi.

İlk mahalle iftarı verildi
banner301

İftar sonrası ise ramazan eğlencesi düzenlendi.

Çerkezköy Bakış - İftardan önce yapılan yemek dualarının ardından konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ''Rahmet ve bereket ayı Ramazan’da düzenlenen Mahalle iftarlarını bu güzel ayın ruhuna yakışacak şekilde organize ettik. Gösterilen ilgi ve katılımdan dolayı tüm Uzunhacılı hemşerilerimize çok teşekkür ederim. Görüyoruz ki Uzunhacı mahallemizde kardeşlik, paylaşma ve bereket adına gerçekten muhteşem ve çok güzel bir manzara hakim. Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki, bizi yine Ramazan ayına ve oruçlu olduğumuz bir gün iftara kavuşturdu, Uzunhacılı vatandaşlarımız ile birlikte, sevgi ve dostluk içerisinde iftar yapıyoruz. Biz hep birlikte beraber olarak kardeşlik ve paylaşma ruhu içerisinde bugün bir arada iftar yapıyoruz. Mahalle İftarlarının amacı birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmaktır. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Allah birliğimize beraberliğimize göz dikenlere fırsat vermesin'' dedi.
 

RAMAZAN’DA PAYLAŞMAK GÜZELDİR

banner287
Ramazan ayında komşulara, akrabalara ve diğer insanlara olan toplumsal sorumluluğun unutulmaması tavsiyesinde bulunan Başkan Mandalı, “Bu mübarek ayda paylaşmak güzeldir. Kapaklı Belediyesi olarak bizler de ihtiyaç sahiplerine ve yoksullara el uzatmaya çalışıyoruz. Bugün bu güzel iftar sofrasında kadını, erkeği, genci, yaşlısı, zengini, fakiri ile bir sofra etrafında birlik olup buluştuk. Bu mübarek ayın başı Rahmet, ortası mağfiret, sonu da cehennem azabından kurtuluştur. Bu mübarek ayda Allah hepimize cehennem azabından kurtulmayı nasip etsin” mesajını verdi.
 

ÇAKIRDAN TEŞEKKÜR

Uzunhacı Mahalle Muhtarı Mehmet Çakır,ilk kez mahallelerinde bu denli geniş katılımlı bir iftar sofrası kurulduğunu belirterek, Kapaklı Belediyesi'ne teşekkür etti. Belediye Başkanı İrfan Mandalı'nın kendilerine her zaman destek olduğunu dile getiren Çakır "Bugün burada çok güzel bir organizasyon oldu. Başta Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Komşularımızla burada aynı sofra etrafında buluştuk ve Ramazan'ın kardeşlik ve dayanışma ruhunu bir kez daha yaşadık" dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
adalet
adalet - 13 ay Önce

sayın kapaklı belediye başkanımı ve tüm personelini göstermiş oldukları çalışmalardaki başarılarının devamını dilerim sayın başkanım kapaklı terminalden bahçeağıl köyü bağlantı yolunu yaptırın lütfen sayğılar dilerim bahçeağıl köyü sakinleri.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306