Kamyonet kasasından tuz serptiler

Kapaklı’da etkili olan kar yağışı ve buzlanma sonrası, Kapaklı Belediyesi’nin yetersiz kaldığını iddia eden AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin ve beraberindeki 3 partili, bir kamyonetin kasasına bindi.

Kamyonet kasasından tuz serptiler
banner301
AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin ve beraberindeki partililer, bir kamyonetin kasasına çıkarak karla kaplı ilçedeki sokaklara tuz serpti.

Çerkezköy Bakış -
İlçedeki caddelerde dolaşan Bezgin ve beraberindekiler, elleriyle karla kaplı yola tuz serpti. Bezgin, “Belediye başkanı uyuma halkına hizmet et” diye de seslendi.
banner287

MANDALI’DAN FOTOĞRAFLI CEVAP

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Kapaklı Belediyesi ise, AK Parti Kapaklı İlçe Teşkilatı’nın yaptığı yol tuzlama çalışmasına fotoğrafla gönderme yaparak, ekiplerin çalışmaların yer aldığı fotoğrafları  resmi facebook hesaplarından paylaştı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
cavon
cavon - 1 yıl Önce

o tuzu gidin kendi belediyenizin olduğu yere serpin,gidin İstanbul sizi bekliyor

komikler
komikler - 1 yıl Önce

bizim evin önünü unutmuşlar en kısa sürede bekliyoruz. :):)

kış
kış - 1 yıl Önce

tamamen şov zaten en iyi yaptıkları bu AKP lilerin

çerkezköylü
çerkezköylü - 1 yıl Önce

sevgi değer taraflı gazetecilik bakış gazetesi yazı işleri müdürü... yaptığınız bu haber tamamen halkı belediyeye cephe aldırma adına yapılmış bir haberdir...ayrıca bu tuzlama çalışması yapılan yer bir mahalle arası eğer sayın salih bezgin bey efendi bu işleri çok iyi bilmiş olsa ilk önce ana altellerin açılıp daha sonrasında cadde ve mahalle aralarına girileceğini bilmesi gerekirdi ama onda o kadar düşünce olduğunu sanmıyorum...Eğer olmuş olsa karalama politakı yapmak yerine encümeni olduğu belediyeye yardımcı olur ve işleri daha hızlandırır.ama yapmaz neden bundan irfan başkan oy kazanacak diye yoksa halk onun umrunda bile değil........

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459