Kapaklı Belediyesi iş makinelerini yeniliyor

Kapaklı Belediyesi’nce Devlet Malzeme Ofisi’nden siparişi verilen yeni iş makinesinin hizmete girdiğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ‘’İş makineleri genelde zorlu işlerde kullanılması nedeniyle eskiyip arızalar çıkarmaktadır. Bu nedenle araçlarımızı yenilemeye gayretindeyiz.’’ Dedi.

Kapaklı Belediyesi iş makinelerini yeniliyor
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Belediye çalışmalarında kullanılmak üzere, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü'nden siparişi verilen 2012 model Hidromek 102 B marka kepçe önceki gün Kapaklı Belediyesi’ne teslim edildi.
Yeni aracın alınması ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, iş makinelerinin zorlu işlerde kullanılmasından dolayı eskiyince arıza çıkarmaya başladıklarını belirtetek, “Bu nedenle de beldemizde planlanan hizmetlerin yürütülmesi ve meydana gelen arızaların giderilmesi noktasında aksamaların önlenmesi amacıyla yeni bir iş makinesi almamız gerekti. 2012 model Hidromek 102 B marka kazıyıcı kepçemiz ile Makine parkındaki araç filomuz daha bir güçlenmiştir. İmkânlar dâhilinde araçlarımızın yenilenmesine devam edeceğiz.’’ Diye konuştu. Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü ile yapılan yazışmalar sonucu 2011 yılında Ekonomi Bakanlığı'nca çıkarılan yatırım teşvik belgesi kapsamında KDV ödenmeden, müdürlük tarafından alınan iş makinesinin özellikleri ise şöyle: ‘’99 Beygir gücünde olup, 9050 KG ağırlığında, opsiyon ek donanım olarak teleskopik arm hidrolik kırıcı tesisatı , joystick ve klimaya sahip.’’
banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493