Kapaklı Belediyesi kışa hazır

Kapaklı Belediyesi, kış mevsiminde vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemeleri için tüm hazırlıklarını tamamladı.

Kapaklı  Belediyesi kışa hazır
banner301
Çerkezköy Bakış - Kar yağışı ve don olaylarının yaşanması  ihtimaline karşı Kapaklı Belediyesi 3 adet traktör , 2 adet grayder 2 adet kamyon 4 adet pickup kamyonet ,3 adet kepçe , 1 adet kar küreme ve tuzlama makinesi ,100 ton tuz ve 50 kişilik kar ekibi personeli ile kışa hazır bekliyor.

HAZIRLIK ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Kapaklı  Belediyesi, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte muhtemel kar yağışı ve buzlanmaya karşı hazırlık çalışmalarını tamamladı. Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün yaptığı kışa hazırlık çalışmalarıyla, ilçede olası bir kar yağışı ve buzlanmaya karşı yoların açık olması, ulaşımın aksamaması ve vatandaşların zorluk yaşamaması için gerekli tüm hazırlıklar yapıldı. Soğuk ve yağışlı havanın etkisini göstermesiyle birlikte Kapaklı Belediyesi, karla mücadele ekipleri ve çalışmalara katılacak olan araç filosu hazır hale getirildi. Kapaklı Belediyesi, kar yağışının olumsuz etkilerini önlemek amacıyla kar kürüme, tuz serpme aracı, çok sayıda teknik ekipman ve personelle 7/24 hizmet verecek.

banner287
“GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞMALAR SÜRECEK”

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, kış mevsiminde kar yağışı ve buzlanmadan vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için hazırlık çalışmalarının tamamlandığını söyledi. Başkan Mandalı “Acil müdahale ekipleri ve araç parkımız ile Kapaklı'da ulaşım ve günlük yaşamda sorunsuz bir kış dönemi geçirilmesi için gerekli gayreti göstereceğiz. Yoğun kar yağışı sonucu yaşanabilecek don ve buzlanma olaylarına karşı ise belediye olarak solüsyon ve tuz stoğumuzu hazırladık” dedi. Ekiplerin gece gündüz çalışmalarını sürdüreceklerini de belirten Başkan İrfan Mandalı “Ekiplerimiz tüm hazırlıklarını önceden tamamladı. Belediye olarak tüm ekip ve ekipmanlarımızla kışa hazırız” diye konuştu.

İHBARLAR 444 8 059’A YAPILACAK

Vatandaşların karşılaştıkları olumsuzlukların, mümkün olduğunca hızlı çözüme ulaşması için; şikayetlerini, telefon ve adreslerini doğru bir şekilde Kapaklı  Belediyesi'ne 444 8 059  numaralı telefona bildirmeleri durumunda  ekipler görevleri ve yetkileri dahilinde vatandaşlara yardımcı olacaklar.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459