Kapaklı'da bayramlaşma

Kapaklı protokolü ve Kapaklılılar Recep Güven Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde bayramlaştı. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı bayramlaşmaya gelen misafirleriyle tek tek bayramlaşarak, çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Kapaklı'da bayramlaşma
banner301

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Recep Güven Parkı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan,  Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı,  AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Tekin Oruç, İlçe Emniyet Müdürü Sahir Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, İlçe Müftüsü İsa Aktaş, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Kapaklı Temsilcisi İbrahim Çetintaş, Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan, siyasiler ve kurum personelleri ve çok sayıda Kapaklılı vatandaş  katıldı.

ÇOCUKLARA BAYRAM HARÇLIĞI VERDİ

Bayramlaşma töreninde çocuklara harçlık vermeyi ihmal etmeyen Belediye Başkanı İrfan Mandalı “Herkesin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul etsin. Bu vesileyle tüm Kapaklılı hemşerilerim, Türkiye’nin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.” diye konuştu.

“TÜM KAPAKLILI HEMŞERİLERİMİZİN BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Bayramlaşma programında konuşan AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan ise Ramazan Bayramını kutlayarak “ Bu bayramın birlik beraberliğin artmasına, dargınların barışmasına ve duaların kabulüne vesile olsun diyorum.  Bu bayram vesilesiyle sıla-i rahimler, büyüklerin ellerini öpmeler, çocukları sevindirmeler gerçekleşecek. Rabbim ibadetlerimizi kabul etsin. Tüm Kapaklılı hemşerilerimizin bayramını kutluyorum.” dedi.

“ASKERLERİ ZİYARET EDECEĞİZ”

banner287
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer ise yaptığı konuşmasında  “Bayramlar bizim dini ve milli geleneğimizde çok önemli yer tutan günlerdir. Bayramların tüm İslam alemine, Müslümanlara hayırlara vesile olmasını diliyorum. Buradaki bayramlaşmadan sonra Kapaklı protokolü olarak bayram dahi olsa görevinin başında olan birimlere ziyarete gideceğiz. Görevinin başında olan, annesinin babasının yanına gidemeyen, sevdikleriyle buluşamayan askerlerin bayramını kutlayacağız. Ardından 7/24 görev yapan sağlık çalışanlarını, itfaiyecileri ve emniyet mensuplarını ziyaret edeceğiz. Onlarla bayramlaşacağız. Bu programa katılanlara teşekkür ediyorum ve nice nice bayramlar diliyorum”  ifadelerini kullandı.

HASTANE VE POLİS MERKEZİ ZİYARET EDİLDİ

Belediyedeki bayramlaşmanın ardından Kapaklı’daki Devlet Hastanesi’nde hasta ziyaretinde bulunan Mandalı, doktor ve hemşireler ile hastanede yatmakta olan hastaların bayramları kutlandı. İrfan Mandalı, hastane ziyaretinin ardından Türk Böbrek Vakfı Kapaklı Diyaliz Merkezi’nde bulunan hastalar ile Kapaklı Polis Merkezi de ziyaret edilerek görevli bulunan polis memurlarının bayramları kutlandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2017, 12:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
adalet
adalet - 13 ay Önce

Sayın Kaymakamımıza ve Kapaklı Belediye başkanımıza bölğe milletvekilimizede teşekkürlerimizi sunar, Emniyet ve Sağlık Çalışanlarınıda ve Askerlerimizide unutmadıkları için teşşekür ederim. nice bayramlara sayğılar sunarım.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459