Kapaklı’da elektrik hatları yer altına alınıyor

Kapaklı’ya 3,5 milyonluk yatırım yapmaya hazırlanan TREDAŞ, çalışmalarına Atatürk Mahallesi ve Hürriyet Caddesi’nden başladı. Şuan ise Tuna Caddesi üzerinde devam eden çalışmalar kapsamında elektrik telleri yer altına alınıyor.

Kapaklı’da elektrik hatları yer altına alınıyor
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Geçtiğimiz yıllarda Tredaş Çerkezköy İşletme Müdürlüğü’nün yapmış olduğu çalışmalar sonucunda Pınar Bulvarı üzerinde ve Canbazlar Caddesinin bir bölümünde bulunan elektrik hatlarının yer altına alınmasının ardından yetkililer bu yıl da Kapaklı’nın farklı bölgelerinde de çalışmalara başladı.
KÖŞK TRAFOLAR GELİYOR
Çalışmalar kapsamında Tuna Caddesi'nde Kamelya Sokak girişine ve Volkan Caddesi Onur Sokak’ın gerekli görülen yerlerine köşk trafo koyulacağı öğrenilirken,  İnönü Mahallesi'nin tamamında elektrik hatları yeraltına alınacağı kaydedildi.
HEDEF SORUNSUZ ELEKTİRİĞE KAVUŞMAK
banner287
Vatandaşların sorunsuz bir biçimde elektriğe kavuşması amacı çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalar  doğrultusunda; Cumhuriyet Mahallesi , Vatan Caddesi,  Yıldız Caddesi ve Canbazlar Caddesi ile  Atatürk Mahallesi Pınar Bulvarı'ndan Çeken Caddesi üzerinde bulunan Şehitler Camii'ne kadar da elektrik hatları yeraltına alınacağı belirtilirken, çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü aktarıldı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306