Kapaklı’ya rüzgar enerji santrali yapılacak

Kapaklı Belediyesi tarafından Bahçeağıl karşısı mevkii f19b13d pafta 777 nolu parselde rüzgar enerji santrali yaptırılacak.

Kapaklı’ya rüzgar enerji santrali yapılacak
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi tarafından Bahçeağıl karşısı mevkii f19b13d pafta 777 nolu parselde rüzgar enerji santrali yaptırılacak. 1 Eylül tarihinde yapılacak olan ihalenin ardından ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzalanacak. İşin süresi yer tesliminden itibaren 720 takvim günü olarak belirlendi.

Kapaklı Belediyesi Rüzgar Enerji Santrali Yapım İşi ihalesi 1 Eylül’de açık ihale usulü ile gerçekleştirilecek.

720 GÜNDE TAMAMLANACAK
banner287

1 adet minimum 800 kw maksimum 1000 kw gücündeki rüzgar enerji santralinin yapım işi ihalesi 1 Eylül saat 14.00’da Kapaklı Belediye Başkanlığı İnönü Mahallesi Eski Cami Caddesi No:4-6 Kat:9’daki İhale Komisyon Odası’nda yapılacak. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. İşin süresi yer tesliminden itibaren 720 takvim günü olarak belirlendi.

EN AVANTAJLI TEKLİF ÜZERİNDE BIRAKILACAK

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Kapaklı Belediye Başkanlığı İnönü Mahallesi Eski Cami Caddesi No:4-6 Kat:9 İhale Komisyon Odası Kapaklı/Tekirdağ adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306