Karaağaç-Kapaklı arası 4 kilometreye indi

Karaağaç ile Kapaklı arasında ulaşımı 4 kilometre kısaltan yolun yapımı tamamlandı. Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel, Karaağaç-Kapaklı arası geçişlerde OSB içerisinden geçen 8 km uzunluğundaki yolu kullanan araç sahipleri bundan böyle yeni yolu kullanmaya başladıklarını söyleyerek yeni yolun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Karaağaç-Kapaklı arası 4 kilometreye indi
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Karaağaç ile Kapaklı arasındaki 8 kilometrelik yol 4 kilometreye indirildi.
BAŞKAN YÜCEL İNCELEMELERDE BULUNDU
Karaağaç Belediye Başkanı Dr. Özkan Yücel önceki gün Karaağaç ile Kapaklı arasında doğrudan bağlantıyı sağlayan stabilize yolda incelemelerde bulundu. Karaağaç ile Kapaklı arasında yapımı tamamlanan yeni yolun ulaşıma açıldığını kaydeden Dr. Özkan Yücel, yeni yolun ulaşıma açılması ile birlikte Karaağaç ile Kapaklı arasındaki yol mesafesinin 4 kilometreye indiğini söyledi.
HER BELEDİYE KENDİ SINIRLARI İÇERİSİNDEKİ YOLU TAMAMLADI
İki belde arasındaki yolun 2 kilometrelik kısmını Kapaklı Belediyesi, kendi sınırları içerisinde kalan 2 kilometrelik kısmın ise Karaağaç Belediyesi olarak kendileri tarafından yapıldığını kaydeden Başkan Yücel “yaklaşık 3 aydır süren yol yapım çalışmaları tamamlandı. Bizim tarafımızda kalan yaklaşık 500 metrelik alanda yola malzemesi sereceğiz. Bu çalışma ile birlikte tüm yol çalışması sona erecek’’ ifadelerine yer verdi.
MESAFE YARI YARIYA İNDİ
banner287
Çalışmaların tamamlanması ile birlikte Karaağaç ile Kapaklı arasındaki ulaşımın kolaylaştığını ifade eden Başkan Yücel “Karaağaç’tan Kapaklı’ya Kapaklı’dan Kara-ağaç’a ulaşım için uzun bir yol takip ediliyordu. Ulaşımda Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi içerisinden geçen 8 kilometrelik yol takip ediliyordu. Yeni yolun ulaşıma açılmasıyla birlikte mesafe yarıya indi’’  diye konuştu.
İRFAN MANDALI’YI ZİYARET ETTİ
Başkan Yücel yolda yaptığı incelemelerin ardından Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı makamında ziyaret etti. Yaklaşık yarım saat süren ziyarette her iki belediye başkanı da yeni yapılan yoldaki çalışmaları anlattı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459