Kaymakamdan flaş talimat

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer’in talimatıyla, vatandaşların yeni kimlik kartlarını zamanında alabilmesi için İlçe Nüfus Müdürlüğü’nün mesai saatleri değiştirildi.

Kaymakamdan flaş talimat
banner301
Çerkezköy Bakış - 2 Ocak tarihinden itibaren tüm yurta başlanan çipli kimlik katları başvuruları Kapaklı’da da sürüyor. 105 bin nüfuslu Kapaklı‘da vatandaşların yeni kimlik kartlarını zamanında alabilmelerini sağlamak ve oluşan yoğunluğun önüne geçebilmek için Kapaklı kaymakamı Mehmet Yüzer’in talimatıyla, İlçe Nüfus Müdürlüğünde mesai saatleri uzatıldı.
banner287
2 Ocak’tan itibaren 3 yıl içinde bütün vatandaşların nüfus cüzdanlarını kimlik kartlaır ile değiştirmesi planlandığını belirten Kaymakam Yüzer, “Vatandaşların T.C. kimlik kartlarını zamanında alabilmeleri için, İlçemiz Nüfus Müdürlüğü 07 Şubat 2017 tarihinden itibaren hafta içi 08:00/19:00 ve Cumartesi günleri 08:00/12:00 saatleri arasında açık bulundurulacaktır.” dedi

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Uzman
Uzman - 1 yıl Önce

Darısı çerkezköy nüfus müdürlüğü başına

Osman
Osman - 1 yıl Önce

Helal sana kaymakam reis gibisin

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

talimat iç işleri bakanlığının başvuru sayısı 2 milyonu aşınca mesai saatleri değişti.

SADE VATANDAŞ
SADE VATANDAŞ - 1 yıl Önce

Kaymakam mı talimat vermiş.
Peki personele fazla mesaiyi kim verecek .
Kaymakam mı ? Devlet mi ?

Sapsade vatandaş
Sapsade vatandaş @SADE VATANDAŞ - 1 yıl Önce

Bırakta onu yetkililer düşünsün. Sen vatandaşın aldığı hizmete bak.

??
?? @SADE VATANDAŞ - 1 yıl Önce

Çok çalışmakta şikayetçi olan bir memursun galiba!! Kaymakam o bölgedeki bütün memurların amiridir ve evet talimat verme yetkisi vardır. Talimatı verir maaşlarını da mesailerinide maliye öder. Kimlik kartları bedava değil zaten, ordan gelen parayla memurun mesaisi çıkar meraklanma!!

Mohac
Mohac - 1 yıl Önce

Acelesi yok son gün alırız.

mitat
mitat - 1 yıl Önce

kaymakam dediğin sorunlari gideren demektir helal olsun

Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Bu talimat içişleri Bakanlığı tarafından ülke geneli tüm ilçeler için geçerlidir. Nedeni ise üniversite sınavına girecek öğrencilerin yeni nüfus cüzdanı ile müracaatı olacağı içindir.

vatandaş
vatandaş - 1 yıl Önce

Kaymakam beye teşekkür ederim mesaiyi uzatmakla iş bitmiyor çalışanları denetleme yapılmada bu iş yürümez geçen ler de Çerkezköy nüfus müdürlüğün de bir iş yaptım 7 adet gişe var çalışan gişe 2 adet geri kalan 5 memurlar laylatı çalıp oyalanıyor sayın Çerkezköy kaymakamı da bi nüfus müdürlüğüne bir denetlerse iyi olur


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306