Kaymakamdan örnek davranış

Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, rahatsızlığı nedeniyle düzenlediği iftara katılamayan şehit annesini Şehri Bayar’ı merak ederek evinde ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kaymakamdan örnek davranış
banner301

Çerkezköy Bakış - Yaklaşık 6 ay önce Sinop Vali Yardımcılığı görevinden Kapaklı Kaymakamlığı’na atanan  Mehmet Yüzer, halkın gönlünde taht kurmayı sürdürüyor. Düzenlediği halk toplantıları ve ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini dinleyen ve bunların çözümü için gerekli çalışmaları yapan Kaymakam Yüzer, geçtiğimiz günlerde şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları ile iftarda bir araya gelmişti.
 

banner287
RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE KATILAMADI

İftara, 28 yıl önce Şırnak’ta teröristlerle girilen çatışmada şehit olan ve Samsun’un Alaçam İlçesine bağlı Yeniköy’de toprağa verilen Komando Er Erdoğan Bayar’ın Kapaklı’da yaşayan annesi Şehri Bayar,
bel fıtığı ameliyatı olmasından dolayı iftar programına katılamadı. Bunun üzerine Kaymakam Yüzer, anne Bayar’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Kaymakam Yüzer, herhangi bir sağlık sorunlarında şehit ailelerinin ve gazilerin çalacakları ilk kapının Kaymakamlık olduğunu ve ellerinden gelen her şeyi fazlası ile yapmaya hazır olduklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306