Kaymakamlığa Vali Yardımcısı vekalet edecek

Kapaklı Kaymakamlığı’na Tekirdağ Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik’in vekalet edeceği belirtildi.

Kaymakamlığa Vali Yardımcısı vekalet edecek
banner301
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ün Diyarbakır Ergani Kaymakamlığı’na görevlendirilmesinin ardından, bir süredir Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak’ın vekalet ettiği Kapaklı Kaymakamlığı’na Tekirdağ Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik vekalet edecek.

Çerkezköy Bakış -
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz’ün Diyarbakır Ergani Kaymakamlığı’na görevlendirilmesinin ardından, kaymakamlığa bir süredir Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak vekalet ediyordu. Kapaklı Kaymakamlığı’na Tekirdağ Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik’in vekalet edeceği belirtildi.
banner287

AHMET BÜYÜKÇELİK KİMDİR?       

1954 Yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye bölümünden mezun olduktan sonra 1979 ve 1980 yıllarında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda Uzman Yardımcılığı yaptı.  Daha sonra uzun dönem askerliğini İzmir ve Erzincan’da tamamladı. Eynesil (Giresun) , Küre (Kastamonu), Tekman (Erzurum), Mardin, Yenice (Çanakkale), Çankırı, Gaziantep, Dinar (Afyon), Hendek (Sakarya), Mersin il ve ilçelerinde Vali Yardımcısı ve Kaymakam olarak çalıştı. Halen Tekirdağ Vali Yardımcısı olup,  evli ve 2 çocuk babasıdır.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459