Kaymakamlıktan teşekkür yemeği

Kapaklı Kaymakamlığı Organize Sanayi Şanlı Urfa Kebap Salonu’nda yemek düzenledi.

Kaymakamlıktan teşekkür yemeği
banner301
Çerkezköy Bakış - Kapaklı Kaymakamlığı, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası düzenlenen demokrasi nöbetlerine katkı sağlayan siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle iş adamlarına yönelik teşekkür yemeği düzenledi.

YEMEK PROGRAMI DÜZENLENDİ

Önceki akşam saat 19.00’da düzenlenen programa Kapaklı Kaymakamlığına vekalet eden Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Tekin Oruç, Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Adem Tuncel, Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Kapaklı Müftüsü İsa Aktaş, Ak Parti Kapaklı İlçe Başkanı Salih Bezgin, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı  İsmail Türker, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Karakoç, Çerkezköy Organize Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Kapaklı Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Meliha Karakaya, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle çok sayıda iş adamı katıldı.

banner287
KIZILTOPRAK TEŞEKKÜR ETTİ

Program sonrasında kısa bir konuşma yapan Kapaklı Kaymakam Vekili, Ergene Kaymakamı Fatih Kızıltoprak, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında düzenlenen demokrasi nöbetlerine katkı sağlayan siyasilere, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları ile tüm Kapaklılılara teşekkür etti.

MİLLETİMİZİN İRADESİYLE GERİ PÜSKÜRTÜLDÜ

Kaymakam Kızıltoprak, 15 Temmuz hain darbe girişiminin milletin iradesiyle püskürtüldüğünü belirterek “15 Temmuz  akşamında milletimizi hedef alan darbe girişimini yine milletimiz sayesinde püskürttük. Unutmayacağımız o geceden sonra zaman zaman  sizlerle bir araya geldik. Bu beraberliklerimiz sonucunda samimi ilişkilerimiz oldu. Demokrasi nöbetleri müddetince maddi ve manevi bir çok yardımda bulundunuz.  Yaptığınız   yardımlara  karşılık gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonla sizlere  teşekkür etmeyi düşündük. İlçemiz ve ülkemiz adına bundan sonrasının hayırlı olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu. ­­

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459