Kazak Gölü’nde çevre düzenlemesi

Kapaklı Belediyesi ekipleri, Kazak Gölü Mesire alanında da çim biçme, sulama, peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kazak Gölü’nde çevre düzenlemesi
banner301
Çerkezköy Bakış - İlçenin değişik bölgelerinde çalışmalarını sürdüren Kapaklı Belediyesi ekipleri, Kazak Gölü Mesire alanında da çim biçme, sulama, peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını yürütüyor.

OYUN GRUPLARININ MONTAJI YAPILACAK

banner287
Bu çalışmaların yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çocukların vakit geçirmek amacıyla geldiği Cumhuriyet Mahallesi Dilber Sokak’taki parkta çevre düzenleme ve temizlik çalışmalarını düzenli olarak sürdürdüğünü kaydeden Kapaklı Belediyesi yetkilileri “Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçemiz genelinde yeni çocuk parkları açmaya devam ediyor. Atatürk Mahallesi Hilal Sokak’ta zemin hazırlıklarına başlayan ekiplerimiz çalışmaların tamamlanmasının ardından parkımızda çocuk oyun gruplarının montajı ve çevre düzenleme çalışmalarına başlayacak” dedi.

ÇALIŞMALAR TAMAMLANINCA TRAFİĞE AÇILACAK

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin de farklı mahallelerde yolların bakım, onarım ve kaldırım çalışmalarını sürdürdüğünü kaydeden yetkililer “Hedefimiz İlçemizin her mahallesinde yollarımızı kusursuz hale getirmek bunun için de plan ve program dahilinde hava şartlarının elverdiği ölçüde çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek. Karagöz gölü mevkinde kutu menfez yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından ekiplerimiz yan yol yapım çalışmalarına başladı. Öncelikle stabilize malzeme serilen alan akabinde asfalt yol yapım çalışmaları ile tamamlanarak trafiğe açılacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Suphi
Suphi - 2 yıl Önce

Kazak gölünün etrafına toplu konutmu yapıldı

Hasan
Hasan @Suphi - 2 yıl Önce

Aslı veya namı diğer suphi.. haberde atatürk mahallesi hilal sokakta yapılan çocuk parkından bahsediyor. Yazıyı okumadan yorum yazmayın bari haberi bi okuyun.

Aslı
Aslı - 2 yıl Önce

Burasi kazak gölüne hic benzemiyor

Aslı
Aslı - 2 yıl Önce

Burasi kazakgolune hic benzemiyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306