‘Kim Kimdir’ tiyatro severler için sahne alıyor

Çerkezköy Belediyesi sosyal ve kültürel etkinler kapsamında ‘Kim Kimdir’ isimli trajikomik tiyatro oyununu tiyatro severlerle buluşturuyor. Oyun Cuma akşamı Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda ücretsiz sahnelenecek.

‘Kim Kimdir’ tiyatro severler için sahne alıyor
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi 19 Ekim Cuma akşamı Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda ‘Kim Kimdir’ isimli trajikomik tiyatro oyununu tiyatro severlerle buluşturuyor.
TİYATRO ÜCRETSİZ SAHNELENECEK
Saat 20.00’da başlayacak olan tiyatro oyun ücretsiz olarak sahnelenecek. Deniz Güvenç’in yönetip oynadığı tiyatro oyununda Deniz Ertaş, Talha Yayıkçı, Merve Aslan ve Kemal Burkay Şentürk rol alacak.
EĞLENCE MERAKLISI GÜNÜMÜZ İNSANINI KONU ALIYOR
banner287
Toplumsal bir kaosun içinde yitip gitme tehlikesi ile mücadele eden kentli bireylerin durumunu konu alan oyun hakkında şu bilgiler yer alıyor; “Edith ile bastian çifti, Edith’in iş arkadaşı Sarah ile sevgilisi Ralf’e akşam yemeğine davetlidir. Akşam, konuk çiftin aklına hayaline getiremeyeceği bir şekilde gelişir. Bunun nedeni, yalnızca ev sahiplerinin konukları için yemek hazırlamaması değildir. Ev sahipleri akşamı, iki kadının iş arkadaşını odada ki sandığın içine sakladıkları iddia edilerek ilginç bir hale getirirler. Slapstick numaralarıyla Hitchock trüklerinin birbirini kovaladığı oyun eğlence meraklısı günümüz insanı hakkında yazılan bir kara komedi”
İLK KEZ YÖNETMEN OLARAK TİYATRO DA YER ALIYOR
Filmin tayfası ile ilgili olarak da; “Ankara’da bağımsız sinema ve tiyatro anlayışı ile hiç kimseden destek almadan tamamı gönüllülerden kurulmuş, amacı sadece sanat yapmak olan bir gruptur. Grubun kurucuları arasında olan Deniz Güvenç altı yaşında ilk defa merhaba dediği sahneye bu kez yönetmen olarak ilk kez merhaba diyor’’ ifadeleri yer alıyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493